Spor

Hiçbir Yere Gitmiyor Kaptan Takımı Yalnız Bırakmıyor

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Volkan Demirel’le ilgili açıklama yaptı “Hiçbir yere gitmiyor. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Volkan Demirel’in sonuna kadar Fenerbahçe’ye hizmet yapmaya devam edecek.

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Volkan Demirel ile yeni kontrat yapılmayacağı iddiası yapılmıştı.

Fakat bu iddialar, bizzat başkan Aziz Yıldırım tarafından yalanlandı. Volkan’ kulübün çocuğu olduğunu söyleyen Yıldırım, “Hiçbir yere gitmeyecek. O, bu takımla bütünleşti. Bu saatten sonra kendisi gitmek istese bile biz bırakmayız. Volkan Demirel sonuna kadar Fenerbahçe’ye hizmet vermeye devam edecek.

35 yaşında olan tecrübeli file bekçisi dahaevvel yaptığı açıklamada, “40 yaşına kadar Fenerbahçe kalesini korumak istiyorum” diye söylemişti.

Volkan Demirel, Krasnodar ile yapılan rövanş maçında sakatlanmıştı. Arka adalesinde 3. derece yırtık tespit edilen tecrübeli file bekçisi tedavisine hemen başlandı. 

Volkan, takımla antrenmanlara çıkamıyor fakat buna rağmen arkadaşlarını yalnız bırakmıyor. Başarılı kaleci, tesislerde tedavisini yaptırdıktan sonra ayrılmak yerine takımla vakit geçiriyor. Gaziantep maçı sonrası da arkadaşlarına destek verdi.

Volkan Demirel, “Tek sorunumuz motivasyon. Kalitemiz ortada. Her takım böyle kötü dönemler geçirir. Bir maç kazandıktan sonra her şey çok daha iyi olacak” sözleriyle moral konuşması yaptı.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu