Spor

Helallik İsteyen Hakan Şükür GS’ Tarafından Sert Cevap Geldi Senin Paranı İstemiyoruz

Galatasaraylı Hakan Şükür’ aidat ödemek istedi “Galatasaray’ tarafından sert yanıt geldi senin parana ihtiyacımız yok. Eğer helallik istiyorsan, git bir yere bağış yap.

Galatasaray’da sıcak saatler yaşanmaya devam ediyor. Genel kurulda ihraç edilmeyen Hakan Şükür ve Arif Erdem, 6 sene ve üzerinde aidat ödemedikleri için yönetim kararıyla üyeliklerine son verildi. Sonrasında ise yoğun telefon trafiği yaşandı.

Halen firari olarak Amerika’da yaşayan Hakan Şükür, üyeliğin sonlandırılmasından sonra erken saatlerde Galatasaray kulübü profesyonellerine telefonla ulaştı. Hakan, üyelik iptali kararı sonrası bugüne kadar ödemediği aidat borçların tamamını kapatmak istediğini söyledi.

Şükür, sicil kurulu yetkililerine “Beni kulüpten attınız ama ben yine de borcumu ödemek istiyorum. Borcumu ödemek isteme nedenim, geri dönme çabası değil. Sadece helallik istediğim için bunu yapıyorum. Borçlu kalmak istemiyorum.

GALATASARAY’IN SENİN PARANA İHTİYACI YOK

Hakan Şükür’ün bu talebine Galatasaray profesyonellerinden tokat gibi bir cevap geldi.

Galatasaray kulübü, senin parana ihtiyacı yok. Helallik istiyorsan, git bir yere bağış yap.

AVUKATLARIMLA MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİM

Sonrasında Hakan Şükür’ün tavrı sertleşti. Şükür ses tonunu yükselterek, “Bana haksızlık yapıyorsunuz. Avukatlarımla mücadele devam edeceğim. 

Şükür, “Beni oldu bitti ile kulüpten uzaklaştırıyorsunuz. Kulüp tüzüğünü avukatlarım inceliyor. Gereken neyse yapacağım.

Hakan Şükür’ün bu yaklaşımı da kulüp tarafından sert karşılık geldi.

TEK SAYFA SAVUNMA YAZMADIN

Kulüp profesyonelleri, “İhraç talebi ile disiplin kuruluna gönderildiğinde tek sayfa savunma bile yazmadın. O zaman savunmanı yapsaydın” karşılığını verdi.

Hakan Şükür’ün tüm hukuksal mücadelesini devam ettireceğini söyleyerek. telefonu kapattı.

ARİF’TEN SES YOK

Kulüpten uzaklaştırılan Arif Erdem’den ise hala ses seda yok. Erdem’in, 15 Temmuz sonrası İpsala sınır kapısından Bulgaristan’a gittiği iddiası yapılmıştı.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu