Kültür

​Hayatınızı Düzene Sokacak 7 Öneri

Hayatınızı Düzene Koyacak 7 Öneri Altın değerinde olan öneriler atalarımızın hayat tecrübelerinden esinlenerek hazırlanmıştır, Dünya’da huzurlu olmak için ne yapmak gerekir ? İşte altın değerinde nasihatler

Altın değerinde olan öneriler atalarımızın hayat tecrubelerinden esinlenerek hazırlanmıştır, Dünya’da huzurlu olmak için ne yapmak gerekir ? İşte altın değerinde nasihatler.
Hayatınızda birşeyler hep termi gidiyor ? Bir türlü mutlu olamıyormusunuz ? sizi mutsuz eden şeyler nelerdir, Ne  yaparsak mutlu oluruz, Bu sorularınıza cevap arıyorsanız sizin için atalarımızın yaşam tarzını ve davranış tarzını detaylı araştırarak sizlere öneriler hazırladık, Bu öneriler hayatınızd abir çok şeyi değiştirecek ve huzurlu bir yaşam sürmenizi sağlayacaktır.


Namaz Kılmak
 

 
 

1: Mutluluk İçin Namaz Kılmalısınız

Gerçekten hayatta istediğin şey mutluluk ise o zaman zamanında namaz kılmak tamda istediğinizi veriyor, Mutlu olmak istiyorsanız Namazı zamanında kılın.

Kuran Okumak
 

 
 

2: Huzur İçin Kuran Okumalısınız

Yaşadığınız hayatta bir huzur bulamıyorsanız 2. önerimiz tamda sizi ilgilendiriyor, Gerçekten huzur elde etmek istiyorsanız Kuranı kerimi tilavetli ve yavaş okumalısınız yüksek ses ile.

Oruç Tutmak
 

 
 

3: Sıhhat İçin Oruç Tutun

Vucudunuzun sıhhatli  olmasını istiyorsanız yapmanız gereken aslında çok basit, Oruç tutmalısınız, sadece ramazan ayında değil, yılın belirli zamanları tutmuş olduğunuz oruç sizi sıhhatli hale getirecektir.

Dua Etmek
 

 
 

4: Çokmu Üzgünsünüz Dua Edin

Yaşamınız boyunca sürekli üzgünseniz ve bir türlü hüznü üzerinizden atamıyorsanız sizin için çok önemli bir önerimiz var, Dua etmek sizi üzgün olmaktan kurtaracaktır.


 

 
 

5: Hayatında Şiddet mi Görüyorsun?

Hayatınızda şiddete maruz kalıyorsanız yapmanız gereken çok basit, Sıklıkla telaffuz etmelisiniz şu cümleleri La Havle vela Guvvete İlla Billahi demelisiniz. Böylelikle görmüş olduğunuz şiddet sona erecektir.


 

 
 

6: İhtiyacınız Olan Şey Bereketmi ?

Malınız da ve mülkünüzde bereket bulamıyorsanız yapmanız gereken aslında çokta zor değil, Allah rasulünün ve Pak olan Ashabına salavat getirmelisiniz

Hz Yusuf Nurlu Yüz

 

 

 

7: Yüzünde Nur İstiyorsan

Yüzümde nur eksik diyorsan Allahın nuru yüzümde olsun istiyorsan  yapman gereken çokta birşey yok, Sadece geceleri teheccüde kalkmalısın, Böylelikle belirli bir zaman sonra yüzünde nur olacaktır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı