Teknoloji

Halkbank’tan Tıp Bayramı’na özel kredi kampanyası

Halkbank “Halk sağlığı için her daim hazır ve nöbette olan tüm çalışanların Tıp Bayramı’nı özel bir kredi kampanyasıyla kutluyoruz” dedi.

Halkbank, Tıp Bayramı kapsamında sağlık sektörü çalışanlarına özel kredi desteği sunuyor. Yüzde 1,26’dan başlayan faiz fırsatı sunan kampanya ile sağlık sektörü çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılamayı amaçladıklarını belirten Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çödek, “Halk sağlığı için her daim hazır ve nöbette olan tüm çalışanların Tıp Bayramı’nı özel bir kredi kampanyasıyla kutluyoruz” dedi.

Doktor, eczacı, diş hekimi, hemşire, sağlık memuru, veteriner hekim, sağlık kurum ve kuruluşlarında görevli tüm kamu ve özel sektör çalışanları ile Sağlık Bakanlığı’na bağlı il ve ilçe müdürlüklerinde görevli tüm personeller Halkbank Tıp Bayramı Kredi Kampanyası’ndan yararlanabilecek. İlaç firmaları ve ecza depo çalışanlarının da yararlanabildiği Tıp Bayramı Kredisi kapsamında, sağlık sektörü çalışanları yüzde 1,26’dan başlayan faiz imkânından 27 Nisan 2018 tarihine kadar faydalanabilecek.

Tıp Bayramı Kredi Kampanyası ile sağlık sektörü çalışanların finansman ihtiyaçlarını karşılamayı amaçladıklarını belirten Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çödek şunları söyledi:

Sağlık hizmetleri konusunda birçok ülkeden çok daha ilerideyiz. Bu gelişmede son 15 yılda sağlık sisteminde yapılan köklü reformların yanında hem kamuda hem de özel sektörde hizmet veren sağlık sektörü çalışanlarının özverili çalışmalarının büyük etkisi oldu. Onlar halk sağlığı için her daim hazır ve nöbetteler. Tıp Bayramı’nda nöbeti devralıyoruz ve finansman ihtiyacı olan tüm sağlık sektörü çalışanlarına özel bir kredi kampanyası sunuyoruz.”

Halkbank Tıp Bayramı’nda da KOBİ’lerin yanında

Halkbank, sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmaların da yanında olmaya devam ediyor. Tıp Bayramı kapsamında, kendi muayenehanesini açmak isteyenlere Girişimci Kredileri ve Ticari Gayrimenkul Alım Kredisi ile destek olan Halkbank, mevcut faaliyetlerinde acil finansman ihtiyacı olanlara da Dost Hesap ve Paraf Business Kart ürünleri ile destek olmaya devam ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu