Gap

Haliliye Belediyesi Kırsalda Çalışmalarını Sürdürüyor

Haliliye belediyesi kırsal mahallelere çok amaçlı kültür evleri yada bildiğimiz deyimi ile taziye evi yapımlarında hem öncü oluyor hemde bizzat yapımına katkıda buluyor.

Haliliye Belediyesi; Başkan Fevzi Demirkol’un talimatlarıyla merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor.
Temel belediyecilik çalışmalarının yanı sıra, sosyal alanda da çalışmalarını sürdüren Haliliye Belediyesi kırsal mahallelerde adeta hizmet çıkarması yapıyor.  
Fen İşleri Müdürlüğü tarafından;  Mamuca Mahallesi, Ballıca Mahallesi, Dalbaşı Mahallesi, İbrik Mahallesi, Bağlar Mahallesi ve Güvenli Mahallesi’nde yapılan “Çok Amaçlı Kültür Evleri” nin (taziye evi) halı ve klima ihtiyaçları da giderildi. 

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü “Çok Amaçlı Kültür Evleri”nin ihtiyaçlarını tespit ederek başta halı ve klima olmak üzere vatandaşlardan gelen tüm taleplere göre çalışmalarını sürdürüyor.
Yapılan çalışmalar nedeniyle duydukları memnuniyeti dile getiren Mamuca Mahalle Muhtarı Ali Beyaz “ “Biz Belediye Başkanımız Sayın Fevzi Demirkol’a çok müteşekkiriz. Köyümüze yaptırdığı bu taziye evi ve bütün köylere yaptırdıkları için.  
Eskiden çadırlar vardı giderdik falan reisin çadırını isterdik.
Şimdi hem taziye hem düğün için çok amaçlı olarak kullanılıyor.
Bütün yapılanlar için hem Mamuca muhtarı hem de Mamuca sakinleri olarak teşekkür ederiz” dedi. 

Editör Ramazan Cengiz

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu