Güncel

Halil Yiğit, Seçimler Savaş Değil Hizmet Yarışıdır Sükunetimizi Muhafaza Edeceğiz

Saadet Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Halil Yiğit, Belediye Meclis Üyesi Adayı Cemal Karakeçili’nin düzenlediği ve Karakeçili aşiretinin önde gelenlerinin katıldığı bir ev toplantısında konuştu.

Saadet Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Halil Yiğit, Belediye Meclis Üyesi Adayı Cemal Karakeçili’nin düzenlediği ve Karakeçili aşiretinin önde gelenlerinin katıldığı bir ev toplantısında konuştu.

Cemal Karakeçili “böyle bir günde bizi yanlız bırakmayan aile büyüklerime aşiretimizin önde gelen bireylerine ve tüm karakeçili aşiretine teşekkür ederim bize verdiğiniz destek çok önemli” dedi.

Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Halil Yiğit misafirlere şöyle hitap etti: bu yerel seçim bir savaş değil bu bir hizmet yarışıdır, bu manada biz bize yapılan tüm saldırılara rağmen sükunetimizi muhafaza edeceğiz ve hedefe emin adımlarla ilerleyeceğiz.

İnşallah 31 Mart’ta Şanlıurfa merkez ilçelerde ve büyükşehirde Saadet Partisi’nin zaferiyle neticelenecek.

Bu durumu hazmedemeyenler var, bugüne kadar hizmet manasında bizlere hizmet etmeyenler, bizleri ötekileştirenler diyor ki biz bu koltuğu bırakmak istemiyoruz.
 

Eyyübiye’de İnsani Bağlarımız Çok Kuvvetli

Bizde diyoruz ki özelikle Eyyübiye için söylüyorum elhamdülillah kardeşlik bağımız çok kuvvetli hepimiz ya birbirimizin akrabasıyız, ya kirveyiz, ya komşuyuz birbirimizin taziyesine gidip geliyoruz, düğününe gidip geliyoruz.

Şöyle bir caddeye inip baktığımızda hepimiz birbirimizi tanıyoruz, aramızda hiçbir sorun yok, ne güzel bir ortam ama bir eksiğimiz var, bir sorunumuz var nedir bu!… Hizmet noktasında eksiklerimiz var bunu için biz hizmete talibiz koltuklar için değil makam mevki için değil bugüne kadar hizmet noktasında biz geri bırakıldık biz bu durumu kabul etmiyoruz diyoruz ve biz tecrübeliyiz bu konuda özelikle belediyecilik konusunda bu iş bizim işimiz diyoruz.

Bugüne kadar yapmadınız üç dönemdir yapmıyorsunuz.

Allahın izni ile Saadet partisinin kadroları iş başına geldiği andan itibaren herkes hizmetlerin nasıl geldiğini görecek.

Konuşmasının devamında, “Saadet Partisi olarak hiç olmadığımız kadar güçlü ve emin adımlar ile zafere gidiyoruz. İktidarın iddia ettği 94 ruhu varya işte o 94 ruhu bizde hala dip diri kendileri 94 ruhuna döneceğini söylüyorlar, buradan sormak istiyorum bugüne kadar sizi tutan şey neydi bugünden sonra geleneklerinizden vazgeçip 94 ruhuna ayak uydurabilecekmisiniz? Ben söyleyeyim Eğri Yaydan Doğru Ok Çıkmaz bugüne kadar nasıl getirdilerse bugünden sonra da Allah muhafaza yine kazanacak olurlarsa yine aynı şeyi yapmaya devam edecekler ve 94 ruhu 31 Mart akşamı sona erece 28 Şubat ruhu yoluna devam edecek” dedi
 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu