Biyografi

Hakan Hatipoğlu Eser İçin Ne Söylemişti?

​Eser West dün kendi isteği ile Survivor’dan ayrılınca Twitter bir anda yıkıldı. Daha evvel Survivor Panorama’da açıklama yapan Hakan Hatipoğlu “Eser şampiyon olamaz” demişti ve öylede oldu.

Survivor’da Acun Ilıcalı dün acil durum konsey yaparak bir kişinin adadan ayrıldığını söyledi. Bu isim gönüllüler takımından Eser West’di. Eser, Survivor’dan kendi isteğiyle ayrılmasından sonra Twitter tam manasıyla yıkılmış durumda.

Survivor Panoroma” programında Hakan Hatipoğlu daha evvel Eser West hakkında açıklamala yapmış, açıklamada “Türk halkı Eser’i Sedat’ın düşmesinden sonra ‘oh olsun’ dediği için şampiyon yapmaz” diye söylemişti.

ESER WEST’İN AYRILMASINDAN SONRA HAKAN HATİPOĞLU HEMEN TWEET ATTI

Eser West’in ayrılmasından sonra, Twitter yıkıldı. Eski Survivor yarışmacısı Hakan Hatipoğlu “İnanın üzüldüm ama durum belliydi. Survivor Eser’e göre değil. Hayatı boyunca mutlu olsun. Güle Güle Eser.

ESKİ SURVİVOR YARIŞMACISI SEMİH ÖZTÜRK DE TWEET ATTI

Eser West’in Survivor’dan ayrılmasından sonra, eski Survivor yarışmacısı, Semih Öztürk de Tweet attı. Öztürk, “Oyunlardaki performansından dolayı izleyiciye yaşattığın keyif için teşekkürler Eser West.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu