Advert
Advert
Bu haber 13 Kasım 2017 10:40:36 Tarihinde eklenmiştir. 323 Defa Okundu.

Neden Bitcoin'de Daha Fazla Kadın Bulunmuyor?

Hem yatırımcı ortamında hem de çevrimiçi ortamda kripto topluluğuna bir göz atın ve katılımcıların çoğunluğunun erkek olduğunu söylemek adil olur.

Neden Bitcoin'de Daha Fazla Kadın Bulunmuyor?

Neden Bitcoin'de Az Kadın?Teknoloji endüstrileri, erkeklerin daha genç bir çağda gadget'ları tanıtan nedenlerden ötürü erkek egemenliğindedir ve bilgisayar bilimleri lisans öğrencilerinin sadece% 16'sına kadınlar girmektedir. Daha kızların kodlamaya teşvik edilmesine yönelik girişimlere rağmen, Birleşik Krallık'taki kadın bilgisayar bilimleri lisans öğrencilerinin sayısı aslında son 10 yılda düşmüştür. Teknoloji alanındaki kadınların yokluğuna neden olan diğer nedenler, Google mühendis James Damore'nun bu yılki tehlikesini keşfetmesinden dolayı oldukça çekişmeli .Erkekler ve BitcoinBitcoin, en eski zamanlarında, internetin şafağı anıları uyandıran vahşi bir batıydı - en eski yenilikçileri ve benimseyenler çoğunlukla erkekti başka bir teknoloji parçası. Web'i tam olarak kullanmak için bir miktar teknik bilgi gerekiyordu ve aynı şey bugün bile bitcoin için geçerlidir. Bitcoin UX'u o zamandan beri uygulama katmanındaki gelişme sayesinde gelişti, kaybolan özel anahtarların uyarı masalları, yanlış adreslere gönderilen bozuk paralar ve kimlik avı girişimleri hala çoktur. Ve bunlar, deneyimli operatöre bile olabilecek bir tür aksiliktir  .

Yeni gelenler için öğrenilmesi gereken çok şey var ve bu, bit eşleşmeyi çevreleyen dogma ve zincirin "gerçek" olduğu iddia edilen iddiaları içermiyor. Bitcoin'in en erken evlat edinenleri tarihsel olarak erkek egemen olan endüstrilerden alınırsa, daha sonra evlat edinenlerin daha az teknoloji anlayışına sahip olacakları izlenir. Her iki cinsiyetten de yeni olanlar, tırmanmak için kendilerini bir dağ dağıyla bulurlar.Bitcoin'in Neden Daha Fazla Kadın Gerekiyor?Daha kapsayıcı bitkinin ne kadar iyi olduğunu belirtmek gerekir. Kriptokrasi alanı, çeşitlilik kotalarına ihtiyaç duymaz, ancak ana evlat edinmek için bu, tüm demografik bilgilerden destek alması gerekir. Bitcoin, nüfusun yarısını dışlarsa, küresel ödeme ve servet depolama sistemi olarak etiketlenemez. Hiç kimse daha fazla bayanı bulaştırmaktan alıkoymazsa da, onları teşvik etmek için çok az şey yapılmaktadır.

Londra ve San Francisco'daki Bitcoin olaylarında Kadınlar düzenlemek için kredi Rhian Lewis ve Paige Freeman'a gitmelidir . Bu istisnalar, ne yazık ki, sadece bit eşininin büyük ölçüde bir erkek kulübü olduğunu yineler.

Statükonun değiştirilmesi kesinlikle aşağıdaki alanlarda harekete geçme çağrısında bulunur:

Davranış . Silikon Vadisi'nin kültürü aşırı bir maço ise, bitsozunu küstah, mücadeleci ve düşünceli kişilikleriyle nasıl tarif edebilir? Hunter S Thompson'u yanlış alıntılamak için:

Kriptokrasi topluluğu müthiş, ama aynı zamanda göz korkutucu ve bir yap-bozgunculuk ve heyecanla doludur. Neden böyle bir kavgaya kimse katılmak istesin ki?

Zincir dışı ölçeklendirme ve Merkle kökleri gibi konular, bitcoin'in en parlak fikirlerini gece tutabilir ancak arayüz tasarımı, estetik, kullanım kolaylığı ve kitlelere bit yelpazesini genişletecek rampalama gibi.

Kadınlara ulaşmak ve kızamıkçık hakkında farkındalık yaratmak ve onlara nasıl faydalı olabileceğini öğrenmek için daha fazla şey yapılabilir. Bu, kripto topluluğundaki herkesin daha iyi yapabileceği bir şey. 'Mansplaining' suçlamalarına yenik düşmeden bitkisel rahatsızlıklar konusunda insanlara eğitim imkânı vardır.Kadınlar pembe istemiyorKadınlar şeylerin pembe ve kabarık olmasını istemiyor ( Womencoin geliştiricilerinin düşüncesine rağmen ), ancak çıkarlarına hitap eden ürünler istiyorlar. Kadınlara özel sigorta web siteleri, perakende mağazalar, casinolar ve sosyal medya uygulamaları bulunmaktadır. Bitkinin kadınların ihtiyaçlarına hitap etmesi ve yaşamlarına değer katan ürünler sunması durumunda ilerleme kaydedilecektir. Parlayan paralar ve kadın odaklı belirteçler çok az yardımcı olur.

Eşitlikçi sebepler geliştiricileri kadınlara yemek servisi yapmaya teşvik etmezse, maddi teşvikler kesinlikle olacaktır. Orada yüksek miktarda harcanabilir gelir ve her şey internet için bir sevgi ile çok sayıda anneler, kızkardeşler, sevgili ve meslektaşlarımız var. Bu, bu kadınları kararsız hale getirmenin ve günlük hayatlarına atış yapmanın bir yolunu bulabilecek olan herkes için büyük bir iş fırsatı sunar.

Bitcoin şaşırtıcı. Parasal kontrolü hükümetlerden kaldırır, mahremiyeti arttırır ve bireylere maddi özgürlük kazandırır. Ve bu, bu gezegendeki her erkeğin ve kadının yaşayabileceği bir şey.
Yorum Yap
Ekonomi
Bıtdefender İle Crypttech Güçlerini Birleştirdi
Bıtdefender İle Crypttech Güçlerini Birleştirdi
Bıtdefender İle Crypttech Güçlerini Birleştirdi,Bıtdefender Türkiye İle Crypttech Teknoloji Partneri Oldu,Bıtdefender Ve Crypttech İş Birliği İle Uç Nokta Güvenliği Emin Ellerde
HİDROMEK 8'inci Ortadoğu İnşaat Fuarı'nda İlgi Odağı Oldu
HİDROMEK 8'inci Ortadoğu İnşaat Fuarı'nda İlgi Odağı Oldu
HİDROMEK 8'inci Ortadoğu İnşaat Fuarı'nda İlgi Odağı Oldu : 84 ülkeye ihracat yapan HİDROMEK, 15-18 Mart tarihleri arasında Diyarbakır’da düzenlenen 8'inci Ortadoğu İnşaat Fuarı'nda ulusal ve uluslararası yarışmalarda tasarım ödülü almış ürünlerini ziyaretçilerle buluşturdu.
Türkiye e-ticaret pazar hacminin %10’u Radore’de barındırılıyor
Türkiye e-ticaret pazar hacminin %10’u Radore’de barındırılıyor
Türkiye e-ticaret pazar hacminin %10’u Radore’de barındırılıyor İstanbul’un merkezindeki veri merkezi Radore, hizmet sunduğu e-ticaret altyapı sağlayıcısı şirketler sayesinde 13 binin üzerinde e-ticaret platformuna ev sahipliği yapıyor
Milyar Dolarlık Sektör Buluşmasında Şanlıurfa Da Yer Alıyor
Milyar Dolarlık Sektör Buluşmasında Şanlıurfa Da Yer Alıyor
Tarsus Group bünyesindeki Life Media tarafından Zücaciyeciler Derneği ZÜCDER’in destekleriyle düzenlenen Uluslararası IDEAL HOMEX Ev Eşyaları, Züccaciye, Dekoratif Ürünler ve Çeyiz Fuarı için geri sayım başladı.
​Tüyap Konya Tarım Fuarı Açılış Seremonisi
​Tüyap Konya Tarım Fuarı Açılış Seremonisi
Tüyap Konya Tarım Fuarı Açılış Seremonisi 20 Mart 2018 Salı günü saat 12'de başlayacak, Değerli konuşmacıların katılacağı açılışta tarım fuarı ile ilgili bilgilendirmeler yapılacak.
Yeniyi Takip Edip, Yaratıcılığın Peşinden Gidin
Yeniyi Takip Edip, Yaratıcılığın Peşinden Gidin
Yeniyi Takip Edip, Yaratıcılığın Peşinden Gidin, BİLGİ’li Öğrenciler İş Dünyasının Öncü İsimleriyle Buluştu,İstanbul Bilgi Üniversitesi Kariyer Merkezi tarafından düzenlenen “BİLGİ Kariyer Günleri’18” kendi sektörünün lideri 100’e yakın kurumsal şirketin katılımıyla gerçekleşti.
Pegasus uçuşları Masterpass güvencesinde!
Pegasus uçuşları Masterpass güvencesinde!
Pegasus uçuşları Masterpass güvencesinde! Ödeme teknolojileri öncüsü Mastercard ve seyahat alışkanlıklarını değiştirerek havacılık sektörüne yeni bir soluk getiren Pegasus Hava Yolları’nın iş birliği sayesinde, misafirler artık uçak biletlerini Pegasus Mobil Uygulaması üzerinden Masterpass ile satın alabiliyor
Vodafone’lular “Uyumlu Tarifeler” İle Kontrat Düşünmeden Tarife Değiştirebilecek
Vodafone’lular “Uyumlu Tarifeler” İle Kontrat Düşünmeden Tarife Değiştirebilecek
Vodafone, faturalı portföyü “Vodafone Uyumlu Tarifeler”i yeni özelliklerle güçlendirmeye devam ediyor. Vodafone Uyumlu Tarifeler, Türkiye’de bir ilk olan “Biriktirme” özelliğinin ardından şimdi de “cezasız tarife değişikliği” özelliğiyle abonelerin hayatını kolaylaştırıyor. “Vodafone Uyumlu Tarife” kullanıcıları, kontrata bağlı kalmadan istedikleri zaman tarifeler arasında özgürce değişiklik yapabiliyor.
 İşsiz Sayısı 581 Bin Kişi Azaldı
İşsiz Sayısı 581 Bin Kişi Azaldı
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), Aralık 2017'ye ilişkin işgücü istatistiklerini açıkladı. Buna göre işsizlik oranı Aralık’ta geçen yılın aynı ayına göre 2,3 puan düşerek yüzde 10,4 oldu. İşsiz sayısı 581 bin kişi azalarak 3 milyon 291 bin kişiye düştü.
TİM, inovasyon tutkunlarına uzmanlık kazandıracak
TİM, inovasyon tutkunlarına uzmanlık kazandıracak
TİM Başkanı Büyükekşi: “İhracatçılarımız, IAOIP’nin Dünya genelinde 80 ülkeden 2.000’e yakın inovasyon profesyoneliyle oluşturduğu güçlü iletişim ağına dâhil olacak”
Ofis mimarisinde dinamizm: Yemeksepeti Park
Ofis mimarisinde dinamizm: Yemeksepeti Park
Yemeksepeti, son dönemde dünyanın gelişen ofis trendlerine uygun şekilde tasarlanan, yenilikçi ve dinamik ofisi Yemeksepeti Park’a 2017’nin son günlerinde taşındı.
Türk doğaltaş sektörü Çin'e ihracatta 1 milyar dolara koşuyor
Türk doğaltaş sektörü Çin'e ihracatta 1 milyar dolara koşuyor
Türk doğaltaş sektörü, en büyük ihraç pazarı Çin'de düzenlenen dünyanın en büyük doğaltaş ve teknolojileri fuarı Xiamen Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı'nda 140 firma ile Türk rüzgarı estiriyor. 2017 yılında Çin'e 945 milyon dolarlık doğaltaş satan Türk doğaltaş sektörü, 2018 yılında 1 milyar dolar barajını aşmayı hedefliyor.
Advert
Advert
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
04:59
Güneş
06:21
Öğle
12:39
İkindi
16:03
Akşam
18:46
Yatsı
20:01
Advert