Advert
Advert
Bu haber 06 Eylül 2017 16:12:25 Tarihinde eklenmiştir.

​True Detective: 3. Sezon Ayrıntıları Ortaya Çıktı

Gerçek Dedektif: Sezon 3 hakkında bildiklerimiz,HBO, nihayet TV'deki en bölücü gösterinin yeni bir yönetmen, yeni aktör ve yeni hikaye ile geride olduğunu doğruladı.

​True Detective: 3. Sezon Ayrıntıları Ortaya Çıktı

True Detective'in üçüncü sezonunda HBO, indie yönetmen Jeremy Saulnier'yi yeni yönetmen olarak ilan ederek yeşil renk aldı.

Ağ devi sonunda 2018 yılının en çok beklenen şovlarının ayrıntılarını ortaya koyan söylentileri dinlendirdi. Son başvuru tarihine göre, Saulnier Cary Joji Fukunaga'nın kaldığı yerden devam edecek - altı farklı yönetmenin sekiz bölüm paylaşmasıyla sorunlu ikinci sezonun geride kaldı.


Tüm yorumlarıyla, bu harika bir haber.

İlk olarak, HBO ve yaratıcı Nic Pizzolatto, sezonun ikisinde bir hata yaptığını fark etti. İkincisi, çünkü Saulnier bugün çalışan en umut verici ve göz ardı edilen genç yönetmenlerden biridir.

Onu duymamış olabilirsiniz, ancak 41 yaşındaki yönetmen, 2013 ve 2015 yıllarında Cannes'ın Yönetmenleri Fortnight'daki topun belle'siydi. İkinci uzun metrajlı filmi Blue Ruin, Fransız Rivierası'ndaki FIPRESCI Ödülünü kazandı, yani Uluslararası Film Eleştirmenleri Federasyonu'nun oyu aldı.
True Detective: 3. Sezon Ayrıntıları Ortaya Çıktı
Her biri bir Kickstarter kampanyasıyla finanse edilen suç gerilimi, Indie Spirit Ödülleri'nin dikkatini çekti ve filmin ana rol oynadığı aktör / yönetmen Macon Blair'in kariyerine başladı.

Blair şu anda Netflix ile sözleşme yapıyor ve kendine ait bir filmi yönetti, daha önce bu Dünyada Kendimi Evde hissettirmeyen Sundance mücevher.

Elma ağaçtan uzaklaşmaz ve Blair'in eserinde Saulnier'in etkisini görebilirsiniz.

Saulnier, estetik bir yönetmen olup, filmlerin her birinde başlık ile sinematografi paylaşmak için tek bir renk seçer.

Blue Ruin'den sonra Patrick Stewart ve geç Anton Yelchin'i şiddetli gerilim filmi Green Room'da yönetti. Bir sonraki filmi Hold The Dark (Tutun The Dark) ve Riley Keough ve Alexander Skarsgard'ın oynadığı filmler.

Suçlu gerilim oyuncuları için tutkusu ve atmosfere olan özeni Saulnier, Gerçek Dedektif'in cesur, gürültülü hissetmek için mükemmel bir seçim olmasını sağlıyor.

Aynı şey Oscar ödüllü oyuncu olan Mahershala Ali hakkında ana rolü doğruladı.

Ali, "Arkansas'ın kuzeyindeki bir devlet polisi dedesi Wayne Hays'in" yıllardır derinleşen ve üç ayrı zaman diliminde oynayan "gizemi araştıran baş rolünde oynayacak.

HBO başkanı Casey Bloys, "Nic gerçekten dikkate değer senaryolar yazdı" dedi.

"Mahremiyetli vizyonuyla Mahershala Ali ve Jeremy Saulnier gemide, True Detective'in bir sonraki taksitini yapmaktan heyecan duyuyoruz ."

Louisiana'nın bataklıkları ve karanlık bataklıklar ve California'nın dumanı tutulan fabrikaları bittikten sonra bu kez Pizzolatto bir sonraki suçundan Ozarks'ı seçti.

Bir suç gerilimi için uygun bir ayar olsa da - zamanlama daha da kötü olamazdı.

Geçen ay Netflix, Ozarks'da Jason Bateman'ın rol aldığı kendi suç dramasını yayınladı. Buna Ozark denir.

Maalesef, şovda yanlış olan tek şey bu değil.

Fukunaga ile yaratıcı savaşı onu sezonun başarısına bırakan Pizzolatto, şovun birkaç bölümünü yönetmek için kayıt yaptı.

Yazarın ekrandaki kağıtlardan kağıt üzerinde çalışan diyalogları ayırt edemediğinden en kötü durumdan korkuyoruz.

Neyse ki, Deadwood yaratıcısı David Milch'un, HBO ile olan sözleşmesinin ona gösterinin bir bölümünü yazma imkânı tanıdığı değerli yardımına sahip olacak.

Pizzolatto, "Mahershala ve Jeremy seviyesinde sanatçılarla birlikte çalışmaktan büyük heyecan duyuyorum" dedi.

"Umarım materyal yetenekleri için adalet sağlayabilir ve hepimiz bu hikayeyi anlatmaktan çok heyecanlıyız." Bunu umuyoruz. 

Editör: Ramazan Cengiz
Yorum Yap
Biyografi
Vasile Bin Eska Kimdir ?
Vasile Bin Eska Kimdir ?
Vasile Bin Eska Kimdir - Doğum Tarihi ve Yeri,Takriben Miladi 605. Yıl. Ölüm Tarihi ve Yeri, Hicri 83. yılda Şam bölgesinde en son vefât eden sahabidir. 83-105 veya 163 yaşlarında vefat ettiği söylenir. hakkında kesin ve açık olarak gerekli bilgi temin edilememiş bir sahabidir.
Vakid Bin Abdullah Kimdir ?
Vakid Bin Abdullah Kimdir ?
Vakid Bin Abdullah hayatı hakkında bilinen çok rivayet var, Doğum yeri mekke olarak bilinen sahabenin doğum tarihi hakkında bilgi arşivlerde bulunamadı, Bir çok rivayette adı geçen sahabe Vakid Bin Abdullah Kimdir ?
Vedaka Bin İyas Kimdir ?
Vedaka Bin İyas Kimdir ?
Sahabe Vedaka Bin İyas Kimdir - Doğum tarihi net olarak bilinmiyor, Ancak Sahabe Vedaka Bin İyas Medine doğumludur. Ölüm Tarihi ve Yeri : Hicretin 12. Miladi 633 yılların da Yemâme Savaşı’ında şehid oldu. Vedaka bin İyas bin Amr bin Ğanm bin Ümeyye bin Levzan el-Ensariy el-Hazrec Beni Levzan dır.
Vahşi Bin Harb Kimdir ?
Vahşi Bin Harb Kimdir ?
Sahabe Vahşi Bin Harb Ölüm Tarihi ve Yeri : Hz.Osman’ın hilâfeti dönemine kadar yaşa-mıştır. Humus’a yerleşmiş ve orada vefat etmiştir.Kabile Neseb ve Soyu : Vâhşi bin Hârb el-Hâbeşi Cübeyr bin Mut-im bin Adiy bin Nevfel bin Abdümenaf el-Kureyşi en-Nevfeli’nin kölesi veya azadlısı idi.
Vehb Bin Zema El-esedi Kimdir ?
Vehb Bin Zema El-esedi Kimdir ?
Vehb Bin Zema El-esedi Doğum Tarihi ve Yeri: Tarih yok, Mekke doğumludur. Muâviye dönemine kadar yaşadı. Kabile Neseb ve Soyu: Vehb bin Zem’a bin el-Esved bin Muttalib bin Esed bin Abduluzza bin Kusay bin Kilâb el-Kureyşi el-Esedi
​Vebre Bin Yuhannes El-huzai Kimdir ?
​Vebre Bin Yuhannes El-huzai Kimdir ?
Vebre Bin Yuhannes El-huzai Doğum Tarihi ve Yeri Tarih yok bilinmemekte, Yemen San’a doğumludur. hayat hakkında çok fazla bilgi bulunmasa da çeşitli hadislerde adı geçtiğinden dolayı toparlayıp sizlere sunacağımız hale getirdi.
Vehb Bin Sad Bin Ebi Serh Kimdir ?
Vehb Bin Sad Bin Ebi Serh Kimdir ?
Vehb Bin Sad Bin Ebi Serh Kimdir hayatı Takriben Miladi 590 da Mekke de doğdu. Hicri 7. Miladi 629 yılında kırk yaşlarında Mû’te Savaşı’nda şehid oldu. Kabile Neseb ve Soyu, Vehb bin Sa’d bin Ebi Serh bin el-Hâris bin Habib bin Ceziyme bin Mâlik bin Hısl bin Âmir bin Lüey el- Kureyşi el-Âmiri dir.
Sahabe Muhammed Bin Mesleme Kimdir ?
Sahabe Muhammed Bin Mesleme Kimdir ?
Sahabe Muhammed Bin Mesleme Kimdir Takriben Miladi 588 de Medine’de doğdu.Hicri 43. Miladi 663. yıllarda Medine de vefat etti. Kabri Cennetü’l-Bakidedir,Muhammed bin Mesleme bin Seleme bin Hâlid bin Adiy bin Mecdea bin Hârise bin el-Hazrec bin Amr bin Mâlik el-Evs el Ensâri el-Hârisi Beni Abduleşhel’in halifidirler.
Tarık Bin Abdullah El-muharibi Kimdir ?
Tarık Bin Abdullah El-muharibi Kimdir ?
Tarık Bin Abdullah El-muharibi Kimdir ? Kabile Neseb ve Soyu, Tarık bin Abdullah el-Muharibi olarak bilinmektedir, Muhacirmi veya ensarmı hakkında bilgi olmadığı gibi, Doğum tarihi veya ölüm tarihi hakkında herhangi bir bulguya rastlanmadı.
Sahabe Avf Bin Haris Kimdir ?
Sahabe Avf Bin Haris Kimdir ?
Sahabe Avf Bin Haris Kimdir ? Takriben Miladi 589.yıl, Medine’de doğdu. Hicri 2. yıl Ramazan ayı, Miladi 17 Mart 624 de Bedir de 35 yaşlarında şehid oldu, Kabile Neseb ve Soyu : Avf bin Hâris bin Rifaa bin Hâris bin Sevad bin Mâlik bin Ğanm bin Mâlik bin Neccar el-Ensariy el-Hazreciy el-Neccariy’dir.
​Sahabe Amr Bin Sübey Er-Ruhavi Kimdir ? Hayatı
​Sahabe Amr Bin Sübey Er-Ruhavi Kimdir ? Hayatı
Sahabe Amr Bin Sübey Er-Ruhavi Kimdir ? Hayatı hakkında çok fazla bilgiye rastlamadığımız sahabenin Kabile Neseb ve Soyu, Amr bin Subey’ er-Ruhâvi Beni Rehavi, Mechizlerden bir kabileden dir. Doğum yılı ve ölüm yıl hakkında bilgiler arşivlerde yer almamaktadır.
Sahabe Amr Bin Haris Bin Ebi Dirar Kimdir ?
Sahabe Amr Bin Haris Bin Ebi Dirar Kimdir ?
Amr Bin Haris Bin Ebi Dirar Doğum Tarihi ile ilgili Herhangi bir bilgiye malesef rastlayamadık: Müreysi de doğduğu kaynaklarda geçmektedir. Kabile Neseb ve Soyu : Amr bin Hâris bin Ebî Dırar bin Aiz bin Mâlik bin Huzeyme el-Mustalıki olup asılları Huzeymeden sonra Huzeyme bin Sa’d bin Kâ’b İbn-i Amr el-Huzâ-i el-Mustaliki’dir.
Advert
Advert
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
03:10
Güneş
04:58
Öğle
12:34
İkindi
16:23
Akşam
19:57
Yatsı
21:35
Advert