Advert
Advert
Bu haber 27 Ağustos 2017 18:35:34 Tarihinde eklenmiştir.

CONDOR Dizisi Yeni Sezon Heyecanı

Sydney Pollack'ın Condor'un Üç Günü gibi filmleri baskıcı bir sistemle savaşan kişileri övüyor - 70 yaşındaki yönetmenin Hollywood'la olan çelişkili ilişkisini yansıtıyor.

CONDOR Dizisi Yeni Sezon Heyecanı


Film yapmak, onun varlığını tanımlıyor ve kişiliğinin daha kasvetli yönleri için bir çıkış noktası olarak görev yapıyor Pollack söyledi.

Fakat ideolojiden çok glitz üzerine odaklanmış bir Amerikan film yapımı kültürünü tatmin etmek için bu düşünceli çatışmaları gizlice keşfetmek zorunda kaldı.

Londra'da Nicole Kidman ve Sean Penn oynadığı siyasi gerilim Tercüman teşvik etmek iken "Ben çünkü çalışmak sisteminin bir filmin ticari yönlerini korumaya çalışan alışkanlığı değilim," Pollack söyledi.


"İyi ya da kötü, ben, sen çok büyük para ve pazarlama maliyetleri çok yapmak büyük bir film yıldızları ile mümkün olduğunca fazla kişiye ulaşmak gerekiyordu pahalı filmleri yapmak ana akım Hollywood yüzme havuzunda saplanıp" Dedi.

"Ciddi fikirlerden bahsedersen insanları korkutursun, bu yüzden bir film fikrinden pek söz etmiyorum."

Bu orada olmadıkları anlamına gelmez.

diplomasi Condor Pollack tarafından 1975 gerilim ÜÇ GÜN hükümete paranoyak çekiyor sanki ve onun 1982 komedi Tootsie subversively erkek ve kadınların birbirlerine nasıl ilişkilendirildiğini probed vurmak gibi, şiddete bir alternatif olup olmadığını Tercüman sorular.

Pollack tarafından filmleri altında yatan karmaşık felsefeleri kısmen o 16 yaşındayken annesi ölen baş etmek zorunda olan onun sonucudur ve 1993 yılında bir uçak kazasında onun tek oğlunun ölümü vardır.

Pollack, "Trajedi, keder, herneyse, hayatımın büyük, büyük ve büyük bir parçası" dedi. "Ona çekildiğimi biliyorum."

O kadar ki, aslında, kendisini sık sık karanlık hale getirmek zorunda bıraktığını söyledi. Bobby Fischer'ı aramak, şirketi Mirage ile Sense and Sensibility gibi bağımsız filmler üretmek ve Tootsie ve Sabrina gibi daha hafif yemekleri yönetmek suretiyle bağımsız filmler üretmek istiyor.

"İki kızı benimle ilgili her zaman dövdü - 'Bu filmde melankoli olmayın, baba, sakatlanma.' Bunu yapmak eğilimindeyim ve buna karşı savaşmaya çalışıyorum "dedi.

Yine de, kimin 1985 dram Out of Africa İyi Film ve En İyi Yönetmen dahil olmak üzere yedi Oscar kazandı Pollack, binlerce yıldır erkek ve kadınlar hala birbirlerine anlamaya yönetilen değil gerçeği hayran zor temalar üzerinde ve insanlar can olduğunu ruminates Birbirinizi öldürmeyi bırakmayın.

"Beynini 2005'ten kaldırdı ve daha önce yaptığımız şeyleri aynen yerine getiriyoruz" dedi. "Engizisyon'da olduğumuzdan daha iyi değiliz, deli."

Indiana Lafayette'de doğan Pollack, John Frankenheimer'ın The Turn of the Screw adlı televizyonunun yapımcısı olarak diyalog koçu olarak 1959'da başladı ve kısa sürede The Defenders, Ben Casey ve The Fugitive bölümlerini yönetmeye başladı.

1965'te intihar eden bir kadınla görüşme yapan bir kriz merkezine gönüllü bir öğrenci hakkında ilk filmi The Slender Thread'i çıkardı.

Robert Redford, Jane Fonda, Paul Newman ve Barbra Streisand ile bir dizi hit yönettikten sonra Dustin Hoffman Tootsie'de bir ajanın rolünü oynamak için kameranın önüne itti ve Pollack onlarca film ve TV gerçekleştirdi. O zamandan beri rolleri, Tercümanın küçük bir kısmı da dahil olmak üzere.

Ancak, Pollack'ın kendisi hakkında bilgi edinebildiği ve onun varlığının sebebini tanımlayabileceğini söylediği, yönetmenlik yapıyor ya da üreten kamera arkasında.

Pollack, "Bir resim tamamladığım her seferinde, kalmamı bir yıl kadar kazandım" anlamında yapmam gerekenleri yapmışım gibi hissediyorum "dedi.

"Başka kullanımın ne olduğunu bilmiyorum, film yapmazsam ne yapardım" - Reuters

Etiketler
Yorum Yap
Biyografi
Vasile Bin Eska Kimdir ?
Vasile Bin Eska Kimdir ?
Vasile Bin Eska Kimdir - Doğum Tarihi ve Yeri,Takriben Miladi 605. Yıl. Ölüm Tarihi ve Yeri, Hicri 83. yılda Şam bölgesinde en son vefât eden sahabidir. 83-105 veya 163 yaşlarında vefat ettiği söylenir. hakkında kesin ve açık olarak gerekli bilgi temin edilememiş bir sahabidir.
Vakid Bin Abdullah Kimdir ?
Vakid Bin Abdullah Kimdir ?
Vakid Bin Abdullah hayatı hakkında bilinen çok rivayet var, Doğum yeri mekke olarak bilinen sahabenin doğum tarihi hakkında bilgi arşivlerde bulunamadı, Bir çok rivayette adı geçen sahabe Vakid Bin Abdullah Kimdir ?
Vedaka Bin İyas Kimdir ?
Vedaka Bin İyas Kimdir ?
Sahabe Vedaka Bin İyas Kimdir - Doğum tarihi net olarak bilinmiyor, Ancak Sahabe Vedaka Bin İyas Medine doğumludur. Ölüm Tarihi ve Yeri : Hicretin 12. Miladi 633 yılların da Yemâme Savaşı’ında şehid oldu. Vedaka bin İyas bin Amr bin Ğanm bin Ümeyye bin Levzan el-Ensariy el-Hazrec Beni Levzan dır.
Vahşi Bin Harb Kimdir ?
Vahşi Bin Harb Kimdir ?
Sahabe Vahşi Bin Harb Ölüm Tarihi ve Yeri : Hz.Osman’ın hilâfeti dönemine kadar yaşa-mıştır. Humus’a yerleşmiş ve orada vefat etmiştir.Kabile Neseb ve Soyu : Vâhşi bin Hârb el-Hâbeşi Cübeyr bin Mut-im bin Adiy bin Nevfel bin Abdümenaf el-Kureyşi en-Nevfeli’nin kölesi veya azadlısı idi.
Vehb Bin Zema El-esedi Kimdir ?
Vehb Bin Zema El-esedi Kimdir ?
Vehb Bin Zema El-esedi Doğum Tarihi ve Yeri: Tarih yok, Mekke doğumludur. Muâviye dönemine kadar yaşadı. Kabile Neseb ve Soyu: Vehb bin Zem’a bin el-Esved bin Muttalib bin Esed bin Abduluzza bin Kusay bin Kilâb el-Kureyşi el-Esedi
​Vebre Bin Yuhannes El-huzai Kimdir ?
​Vebre Bin Yuhannes El-huzai Kimdir ?
Vebre Bin Yuhannes El-huzai Doğum Tarihi ve Yeri Tarih yok bilinmemekte, Yemen San’a doğumludur. hayat hakkında çok fazla bilgi bulunmasa da çeşitli hadislerde adı geçtiğinden dolayı toparlayıp sizlere sunacağımız hale getirdi.
Vehb Bin Sad Bin Ebi Serh Kimdir ?
Vehb Bin Sad Bin Ebi Serh Kimdir ?
Vehb Bin Sad Bin Ebi Serh Kimdir hayatı Takriben Miladi 590 da Mekke de doğdu. Hicri 7. Miladi 629 yılında kırk yaşlarında Mû’te Savaşı’nda şehid oldu. Kabile Neseb ve Soyu, Vehb bin Sa’d bin Ebi Serh bin el-Hâris bin Habib bin Ceziyme bin Mâlik bin Hısl bin Âmir bin Lüey el- Kureyşi el-Âmiri dir.
Sahabe Muhammed Bin Mesleme Kimdir ?
Sahabe Muhammed Bin Mesleme Kimdir ?
Sahabe Muhammed Bin Mesleme Kimdir Takriben Miladi 588 de Medine’de doğdu.Hicri 43. Miladi 663. yıllarda Medine de vefat etti. Kabri Cennetü’l-Bakidedir,Muhammed bin Mesleme bin Seleme bin Hâlid bin Adiy bin Mecdea bin Hârise bin el-Hazrec bin Amr bin Mâlik el-Evs el Ensâri el-Hârisi Beni Abduleşhel’in halifidirler.
Tarık Bin Abdullah El-muharibi Kimdir ?
Tarık Bin Abdullah El-muharibi Kimdir ?
Tarık Bin Abdullah El-muharibi Kimdir ? Kabile Neseb ve Soyu, Tarık bin Abdullah el-Muharibi olarak bilinmektedir, Muhacirmi veya ensarmı hakkında bilgi olmadığı gibi, Doğum tarihi veya ölüm tarihi hakkında herhangi bir bulguya rastlanmadı.
Sahabe Avf Bin Haris Kimdir ?
Sahabe Avf Bin Haris Kimdir ?
Sahabe Avf Bin Haris Kimdir ? Takriben Miladi 589.yıl, Medine’de doğdu. Hicri 2. yıl Ramazan ayı, Miladi 17 Mart 624 de Bedir de 35 yaşlarında şehid oldu, Kabile Neseb ve Soyu : Avf bin Hâris bin Rifaa bin Hâris bin Sevad bin Mâlik bin Ğanm bin Mâlik bin Neccar el-Ensariy el-Hazreciy el-Neccariy’dir.
​Sahabe Amr Bin Sübey Er-Ruhavi Kimdir ? Hayatı
​Sahabe Amr Bin Sübey Er-Ruhavi Kimdir ? Hayatı
Sahabe Amr Bin Sübey Er-Ruhavi Kimdir ? Hayatı hakkında çok fazla bilgiye rastlamadığımız sahabenin Kabile Neseb ve Soyu, Amr bin Subey’ er-Ruhâvi Beni Rehavi, Mechizlerden bir kabileden dir. Doğum yılı ve ölüm yıl hakkında bilgiler arşivlerde yer almamaktadır.
Sahabe Amr Bin Haris Bin Ebi Dirar Kimdir ?
Sahabe Amr Bin Haris Bin Ebi Dirar Kimdir ?
Amr Bin Haris Bin Ebi Dirar Doğum Tarihi ile ilgili Herhangi bir bilgiye malesef rastlayamadık: Müreysi de doğduğu kaynaklarda geçmektedir. Kabile Neseb ve Soyu : Amr bin Hâris bin Ebî Dırar bin Aiz bin Mâlik bin Huzeyme el-Mustalıki olup asılları Huzeymeden sonra Huzeyme bin Sa’d bin Kâ’b İbn-i Amr el-Huzâ-i el-Mustaliki’dir.
Advert
Advert
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
03:10
Güneş
04:58
Öğle
12:34
İkindi
16:23
Akşam
19:57
Yatsı
21:35
Advert