Advert
Advert
Bu haber 19 Temmuz 2017 11:00:46 Tarihinde eklenmiştir.

​4 Ağustos'ta @midnight Ekranlara Veda Edecek

Chris Hardwick yönettiği @midnight Komedi Merkezi oyun şovu ekranlara veda ediyor, 2013 yılında başlayan komedi serüveni önümüzdeki günlerde final bölümü ile son kez izleyicilerini güldürecek.

​4 Ağustos'ta @midnight Ekranlara Veda Edecek

21 Ekim 2013 yılında başlayan ve 4 yılın sonunda büyük bi izleyici kitlesine ulaşan Chris Hardwick yönettiği @midnight Komedi Merkezi oyun şovu hayranlara üzücü haber geldi, @midnight 4 Ağustos'ta büyük final için hazırlanıyor.


Hollywood Reporter , Chris Hardwick'in komedi merkezi oyun şovu, @ 600 gecesi ağda 600 etaptan sonra sona erecek .

Dün bir açıklama yapan "Komedi Merkez ve Chris Hardwick, karşılıklı olarak, 2008'in dördüncü bölümünün gece finalinde dizi finali olacağı konusunda anlaştılar" dedi. "Chris'e, [yönetici yapımcıları] Tom Lennon, Ben Garant'e ve komik ya da öl, ciddi iş ve Brillstein Eğlence Ortakları'ndaki ortaklarımıza inanılmaz dört mevsim ve 600'den fazla komedyen için TV'deki komedyen sergileri bölümlerinden dolayı teşekkür ediyoruz."

2013 yılında başlatılan @midnight Viacom mülkiyetindeki kablo kanalı onun gece yarısı sırası birkaç büyük değişiklikler, en önemlisi sonunu geçmesi gördüğümüz gibi hızla Comedy Central için gece yarısı elyaf haline Colbert Report 2014 yılında, Jon Stewart'ın kalkış Daily Show'da ve son olarak Larry Wilmore'un Ağustos ayında Nightly Show'un iptal edildiğini bildirdi .

Ağ, bir sonraki gün Daily Show muhabiri Jordan Klepper'ın bu sonbaharda Trevor Noah'ın Daily Show'u sonrasında açılışa hazırlanmaya başlıyor . Bu yılın başlarında, Komedi Merkezi ayrıca Başkanlık Donald Trump olarak karakterde taklitçi ve komedyen Anthony Atamanuik özellikli Cumhurbaşkanlığı Show haftalık gece sunumu başlattı .


@midnight'ın piyasaya sunulmasından bu yana geçen yıllarda , Hardwick profilinin büyümesini de gördü. Diğer hosting konserlerinde AMC Talking Dead ( yanı sıra  Talking Saul  ve Talking Preacher gibi ) ve son zamanlarda Chris Hardwick ile Konuşan Talking yer alıyor. Ayrıca NBC'nin exec yapımcısı LeBron James'den The Wall adlı oyun törenine ev sahipliği yapıyor . Hardwick ayrıca ikinci bir alternatif gösteri The Awesome Show'da NBC ile ortaklık kuruyor .

" @midnight , son dört yılda bana dünyanın kastedildiğini söylüyor: Komedyen arkadaşlarımla birlikte internette uygunsuz şakalar yapmak için 600 kez çalışmayı hayal ediyorum. Bu gösteri, personel ve diğer gururlardan daha fazla gurur duyamadım. Mürettebat ve günün sonunda, gerçekleştirmek istediğimiz her şeyi başarmış olduğumuzu düşünüyorum.R Manevi olarak sadece yolunu tuttuğunu hissediyor - Bize daha fazla hashtag oyunumuz olduğundan emin değilim (aslında rahatlama olabilir) Her geçen gün twitter özet akışının üstesinden gelebilen herkese) "dedi.

"Nadiren bu işte verilmiştir hediye olan her zaman gösteri şansı alarak büyük bir ortakları olmak ve bize karşılıklı çıkmasına imkan veren Comedy Central ve [başkan] Kent [Alterman] olarak şükran böyle büyük borçluyuz Kesinlikle her gün insanlara PUANLAR vermeyi kaçıracağım, lütfen beni rasgele 4 Ağustos'tan sonra yabancılarla bağırarak görürseniz anlayın. " 

Comedy Central'daki değişim Viacom'un kablo portföyü arasında daha büyük bir çalkantının ortasında geliyor. Şubat ayında şirket, MTV, BET, Nickelodeon, Nick Jr., Spike (yakında Paramount Network olacak) ve Comedy Central gibi altı ana markaya odaklanacak yeni bir planın ana hatlarını çizdi. 

Ayrıca etmek , @midnight Gülünç Or Die orijinal seri barut içeren Gorburger göster ve sarhoş Geçmiş Comedy Central yanı sıra Tru TV Caddesi'nde Billy,  IFC'nin Brockmire , Fusion en Chris Gethard göster ve TV Lands Fırlatma Shade. 

Editör: Mehmet YAKAN

 
Yorum Yap
Biyografi
Vasile Bin Eska Kimdir ?
Vasile Bin Eska Kimdir ?
Vasile Bin Eska Kimdir - Doğum Tarihi ve Yeri,Takriben Miladi 605. Yıl. Ölüm Tarihi ve Yeri, Hicri 83. yılda Şam bölgesinde en son vefât eden sahabidir. 83-105 veya 163 yaşlarında vefat ettiği söylenir. hakkında kesin ve açık olarak gerekli bilgi temin edilememiş bir sahabidir.
Vakid Bin Abdullah Kimdir ?
Vakid Bin Abdullah Kimdir ?
Vakid Bin Abdullah hayatı hakkında bilinen çok rivayet var, Doğum yeri mekke olarak bilinen sahabenin doğum tarihi hakkında bilgi arşivlerde bulunamadı, Bir çok rivayette adı geçen sahabe Vakid Bin Abdullah Kimdir ?
Vedaka Bin İyas Kimdir ?
Vedaka Bin İyas Kimdir ?
Sahabe Vedaka Bin İyas Kimdir - Doğum tarihi net olarak bilinmiyor, Ancak Sahabe Vedaka Bin İyas Medine doğumludur. Ölüm Tarihi ve Yeri : Hicretin 12. Miladi 633 yılların da Yemâme Savaşı’ında şehid oldu. Vedaka bin İyas bin Amr bin Ğanm bin Ümeyye bin Levzan el-Ensariy el-Hazrec Beni Levzan dır.
Vahşi Bin Harb Kimdir ?
Vahşi Bin Harb Kimdir ?
Sahabe Vahşi Bin Harb Ölüm Tarihi ve Yeri : Hz.Osman’ın hilâfeti dönemine kadar yaşa-mıştır. Humus’a yerleşmiş ve orada vefat etmiştir.Kabile Neseb ve Soyu : Vâhşi bin Hârb el-Hâbeşi Cübeyr bin Mut-im bin Adiy bin Nevfel bin Abdümenaf el-Kureyşi en-Nevfeli’nin kölesi veya azadlısı idi.
Vehb Bin Zema El-esedi Kimdir ?
Vehb Bin Zema El-esedi Kimdir ?
Vehb Bin Zema El-esedi Doğum Tarihi ve Yeri: Tarih yok, Mekke doğumludur. Muâviye dönemine kadar yaşadı. Kabile Neseb ve Soyu: Vehb bin Zem’a bin el-Esved bin Muttalib bin Esed bin Abduluzza bin Kusay bin Kilâb el-Kureyşi el-Esedi
​Vebre Bin Yuhannes El-huzai Kimdir ?
​Vebre Bin Yuhannes El-huzai Kimdir ?
Vebre Bin Yuhannes El-huzai Doğum Tarihi ve Yeri Tarih yok bilinmemekte, Yemen San’a doğumludur. hayat hakkında çok fazla bilgi bulunmasa da çeşitli hadislerde adı geçtiğinden dolayı toparlayıp sizlere sunacağımız hale getirdi.
Vehb Bin Sad Bin Ebi Serh Kimdir ?
Vehb Bin Sad Bin Ebi Serh Kimdir ?
Vehb Bin Sad Bin Ebi Serh Kimdir hayatı Takriben Miladi 590 da Mekke de doğdu. Hicri 7. Miladi 629 yılında kırk yaşlarında Mû’te Savaşı’nda şehid oldu. Kabile Neseb ve Soyu, Vehb bin Sa’d bin Ebi Serh bin el-Hâris bin Habib bin Ceziyme bin Mâlik bin Hısl bin Âmir bin Lüey el- Kureyşi el-Âmiri dir.
Sahabe Muhammed Bin Mesleme Kimdir ?
Sahabe Muhammed Bin Mesleme Kimdir ?
Sahabe Muhammed Bin Mesleme Kimdir Takriben Miladi 588 de Medine’de doğdu.Hicri 43. Miladi 663. yıllarda Medine de vefat etti. Kabri Cennetü’l-Bakidedir,Muhammed bin Mesleme bin Seleme bin Hâlid bin Adiy bin Mecdea bin Hârise bin el-Hazrec bin Amr bin Mâlik el-Evs el Ensâri el-Hârisi Beni Abduleşhel’in halifidirler.
Tarık Bin Abdullah El-muharibi Kimdir ?
Tarık Bin Abdullah El-muharibi Kimdir ?
Tarık Bin Abdullah El-muharibi Kimdir ? Kabile Neseb ve Soyu, Tarık bin Abdullah el-Muharibi olarak bilinmektedir, Muhacirmi veya ensarmı hakkında bilgi olmadığı gibi, Doğum tarihi veya ölüm tarihi hakkında herhangi bir bulguya rastlanmadı.
Sahabe Avf Bin Haris Kimdir ?
Sahabe Avf Bin Haris Kimdir ?
Sahabe Avf Bin Haris Kimdir ? Takriben Miladi 589.yıl, Medine’de doğdu. Hicri 2. yıl Ramazan ayı, Miladi 17 Mart 624 de Bedir de 35 yaşlarında şehid oldu, Kabile Neseb ve Soyu : Avf bin Hâris bin Rifaa bin Hâris bin Sevad bin Mâlik bin Ğanm bin Mâlik bin Neccar el-Ensariy el-Hazreciy el-Neccariy’dir.
​Sahabe Amr Bin Sübey Er-Ruhavi Kimdir ? Hayatı
​Sahabe Amr Bin Sübey Er-Ruhavi Kimdir ? Hayatı
Sahabe Amr Bin Sübey Er-Ruhavi Kimdir ? Hayatı hakkında çok fazla bilgiye rastlamadığımız sahabenin Kabile Neseb ve Soyu, Amr bin Subey’ er-Ruhâvi Beni Rehavi, Mechizlerden bir kabileden dir. Doğum yılı ve ölüm yıl hakkında bilgiler arşivlerde yer almamaktadır.
Sahabe Amr Bin Haris Bin Ebi Dirar Kimdir ?
Sahabe Amr Bin Haris Bin Ebi Dirar Kimdir ?
Amr Bin Haris Bin Ebi Dirar Doğum Tarihi ile ilgili Herhangi bir bilgiye malesef rastlayamadık: Müreysi de doğduğu kaynaklarda geçmektedir. Kabile Neseb ve Soyu : Amr bin Hâris bin Ebî Dırar bin Aiz bin Mâlik bin Huzeyme el-Mustalıki olup asılları Huzeymeden sonra Huzeyme bin Sa’d bin Kâ’b İbn-i Amr el-Huzâ-i el-Mustaliki’dir.
Advert
Advert
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
03:10
Güneş
04:58
Öğle
12:34
İkindi
16:23
Akşam
19:57
Yatsı
21:35
Advert