Advert
Advert
Personel Alımları
Bu haber 16 Mart 2019 15:13:53 Tarihinde eklenmiştir. 2218 Defa Okundu.

Sizi Görevde Tutmak için 8 Harika Linux Zaman İzleyici Uygulaması

Zaman izleme yazılımı, görevler için harcadığınız zamanı kaydeder. Zaman izleme, fatura raporları oluşturmanıza, faturalar hazırlamanıza ve iş akışınızı daha iyi verimlilik için analiz etmenize yardımcı olur.

Sizi Görevde Tutmak için 8 Harika Linux Zaman İzleyici Uygulaması

Zaman izleme yazılımı, görevler için harcadığınız zamanı kaydeder. Zaman izleme, fatura raporları oluşturmanıza, faturalar hazırlamanıza ve iş akışınızı daha iyi verimlilik için analiz etmenize yardımcı olur.

Bu haftaki Linux Picks and Pans ürün incelemesi, Linux için en iyi ücretsiz zaman izleme uygulamalarından bazılarını vurgulamaktadır. Bu toparlamada yer alan uygulamalar herhangi bir kalite siparişinde sunulmuyor. Ayrıca, bunlar ayrı ayrı değerlendirilmez.

Bu uygulamaların çoğu temel zaman izleme işlevselliği ve çok az şey sunar. Bazıları çok yararlı bazı ek özelliklere sahiptir. Bazıları sadece komut satırı ve / veya metin tabanlı giriş ve gösterime sahip, kesinlikle eski okul Linux'lardır.

Bununla birlikte, yetenek setleriniz bu yazılım seçeneklerinin çoğu ile vergilendirilmeyecektir ve muhtemelen sizin ihtiyaçlarınız için bir veya daha fazlasında uygun bir çözüm bulacaksınız.

Project Hamster: Sınırlı Adımlı Temel İzleme Koşu Bandı
Project Hamster , bir zaman takip süreci ile güncel kalmak için biraz korkutucu sakıncası olmayan bireyler için uygulanabilir bir çözümdür. Kullanımı oldukça basit, hafif özellikleri ve klasik bir minimalist tasarıma sahip.

Project Hamster sports, çalışmalarınızı izlemek için basit, minimalist bir tasarım.
Project Hamster sports, çalışmalarınızı izlemek için basit, minimalist bir tasarım.


Hamster Projesi üç şeyle ilgili: Gün boyu görevler için harcadığınız zamanı izliyor; toplamları hesaplar; ve zaman izleme verilerini bir HTML raporuna aktarır.

Her şey basit bir Aktivite penceresinde gerçekleşir. Yeni bir görev girin ve rapor nesillerini daha sonra hassaslaştırmak için isteğe bağlı bir etiket ekleyin. Veya görüntülenen listeden mevcut bir görevi tıklayın. "İzlemeye Başla" düğmesini tıklayın. O zaman görevine devam et.

Faaliyetlerinizi etiketlemek, geçmiş verilerinizi aramayı kolaylaştırır. Etiketler, kategori işaretçisi olarak görev yapar. Sonuçlar etiketlere göre ayrılacak ve İstatistikler bölümünde gösterilecektir.

Faaliyetlere açıklamalar eklemek, genel süreçteki belirli çalışma bölümlerini takip etmenize yardımcı olur. Hamster'daki zaman harcamalarını takip etmek için bir görevden diğerine geçiş yaparken programdaki etkinliğinizi değiştirin. Program zaman toplamlarını sayar ve arayüzde onları gösterir.

Hamster , Ubuntu Linux ve türevleri için .deb paket biçiminde mevcuttur . Eğer Linux'un lezzetiniz Hamster'ı depolarında sağlamıyorsa, onu kullanmayı unutmanız gerekecek. Github'daki link artık sizi diğer kurulum seçenekleri için bir indirme sayfasına götürmüyor.

 

Rachota: Verilerin Esnek FiltrelenmesiRachota , Linux için taşınabilir bir zaman izleme uygulamasıdır. Taşınabilirlik güzel bir özelliktir. Çoğu Linux dağıtımında USB sürücüden çalıştırabilir ve güncel zaman izleme verilerini burada da saklayabilirsiniz.Rachota Timetracker ne yaptığınızı analiz eder ve zamanınızı daha verimli kullanmanızı önerir.


Zaman takip verilerinizi toplamanın yanı sıra, bu uygulama ne yaptığınızı analiz eder ve zamanınızı daha verimli kullanmanızı önerir. Özelleştirilebilir raporlama ve faturalama işlevini kullanırsanız daha da faydalı olur.

Rachota zaman verisini diyagram şeklinde gösterir. Kullanıcı arayüzü üç aşamalı bir süreç etrafında inşa edilmiştir. Görevlerin tümü, Etkinlikler penceresinin ortasında görüntülenir. Ekranda üç sekme gösterilir: Gün, Tarih, Analytics. Ancak, işe başlamadan önce Rachota'nın izlemesini istediğiniz şeyi ayarlamanız gerekir.

Birinci adım görevlerinizi planlamak. Rachota, günlük veya haftalık olarak tekrar eden düzenli işlerin kataloglanmasında mükemmeldir. Görevleri izlemeden önce Ayarlar iletişim kutusuna girersiniz.

Bunu yapmak için Ekle düğmesine tıklayın. Görev ayarları iletişim kutusu görüntülenir. Giriş veya ayar ekranında her bir veri noktası etiketlidir. Tek yapmanız gereken kısa bir açıklama girmek veya açılır listeden seçim yapmak.

İkinci Adım planınızı yapıyor. Bir görevi vurgulayarak ve Seç düğmesini tıklatarak çalışmaya başlayın. Bu, görevi geçerli olarak ayarlar. Ardından, Rachota'nın görevde harcadığınız zamanı ölçmeye başlaması için Çalış düğmesini tıklatın.

Relax düğmesine tıklayarak ölçüm günlüğünü duraklatabilirsiniz. Bir görevi bitirdiğinizde, Bitti düğmesine tıklayın. Rachota, görevleri durdurmasını veya değiştirmesini söyleyene kadar harcanan zamanı ölçmeye devam eder.

Üçüncü Adım, zaman verilerinizi analiz ediyor. Geçmiş sekmesine geçerek ve raporda veya çalışma saatlerinde istediğiniz süreyi seçerek Süreler sekmesine geçerek zaman verilerinizi gösteren raporlar oluşturabilirsiniz. Rachota, üç tür grafik sunar ve belirli ölçütlere dayalı görevleri vurgulamanıza olanak tanır.

Seçilen dönemde görevler belirleyerek raporları özelleştirebilirsiniz. Rapor oluşturma sihirbazı, format (TXT, CSV, HTML), dosya adı, açıklama ve içerik gibi özellikleri belirlemenizi sağlar.

Projelerinizi devremülk, görev, durum veya öncelik bakımından görüntülemek için Projeler sekmesine geçebilirsiniz.
 KTimeTracker: Eski, fakat Esnek ve BasitKTimeTracker , KDE masaüstü ortamı için kişisel bilgi yöneticisi olan Kontact'ın bir parçası olan zaman takip uygulamasıdır. Kullandığınız masaüstü ortamından bağımsız olarak çoğu Linux dağıtımında çalıştırabilirsiniz.


KTimeTracker, üç ayar paneli için tanıdık bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.


Fantezi özelliklerin yolu fazla değildir. Bir göreve harcanan faturalandırılabilir süreyi takip etmek için idealdir. Ayrıca, bilgisayarda ne yaparsanız yapın, ne kadar zaman harcadığınızı izlemenin basit ve etkili bir yoludur.

KTimeTracker, temel yapılacaklar yönetimi ve zaman işleyişi özellikleri sunar. Bu, görev listeleri oluşturmanıza ve görevlere harcanan zamanı izlemenize olanak sağlar. Veriler özetlenebilir ve sonuçları gözden geçirebileceğiniz bir dergide saklanır.

Projelerin ve görevlerin bir listesini tutmak için KTimeTracker'ı kullanın. Çalışma sürenizi görevden göreve sıçrayan klavyede geçirmeniz özellikle yararlıdır.

Aktivitenizi ne zaman değiştirirseniz, ilgili göreve çift tıklayın ve zamanının nasıl izlendiğini görün. Günün sonunda (veya ayın), hangi göreve ne kadar zaman harcadığınızı gösteren bir dergi alabilirsiniz.

Bu zaman izleme bileşeni, bağımsız bir uygulama olarak oldukça iyi çalışıyor. Tek gerçek zayıflığı onun yaşı. 2013'ten beri korunmuyor.

KTimeTracker kullanımı kolaydır. Yapılandırma seçenekleri, boşta zaman algılama, zaman kazandıran frekans ve görüntülenen ayrıntıları içerir. Zaman harcamalarını otomatik olarak hesaplar. Zamanlayıcıyı yalnızca gerektiği şekilde başlatıp durdurursunuz. Gerekirse önceden kaydedilmiş zamanı düzenleyebilirsiniz.

Tasarımı, görevleri alt görevler halinde düzenlemeyi ve işinizi yapılacaklar listesi gibi düzenlemeyi kolaylaştırır. KTimeTracker, 1000 seviyeye kadar alt görev oluşturma yeteneğiyle, aynı zamanda geçici bir proje yöneticisi olarak da hizmet verebilir.
GnoTime: İzleme Aracı PlusGnoTime Takip Aracı eskiden GTT olarak bilinen, basit arayüzler ve temel zaman izleme ve fatura işlevsellik sunuyor.


GnoTime İzleme Aracı, temel zaman takip ve faturalama fonksiyonelliğini yönetmek ve görüntülemek için basit bir arayüze sahiptir.


Yapılacaklar görevlerini hedefte tutmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Çok yönlü fonksiyonları fikirlerinizi organize etmenizi ve projelerinizi takip etmenizi sağlar. Bu yeterli değilse, günlük veya çalışma günlüğünüz olarak da hizmet edebilir.

Bununla birlikte, GnoTime'ın en iyi yaptığı şey, projeler için ne kadar zaman harcadığınıza dair sekmeleri tutmaktır. Aynı zamanda o zaman günlüğüne göre raporlar ve faturalar oluşturur.

Bu uygulamadaki benzersiz bir özellik, bir görev için kaydedilen kısa zaman aralıklarını otomatik olarak birleştirmektir. Birleştirilecek aralıkların uzunluğunu tanımlayabilirsiniz. Bir başka kullanışlı özellik, fatura oranlarını ve bayrak girişlerini faturalandırılabilir veya faturalandırılamaz olarak değiştirebilme yeteneğidir.

GnoTime, kaydedilmiş bilgileri çeşitli HTML raporlarında görüntüler. Belirli bir gün boyunca gerçekleştirilen görevleri, faturalandırılabilir tutarları ve proje durumlarını gösterebilirler.

Bu uygulama aynı zamanda her proje / görev için zaman toplamı ile çalışan bir zamanlayıcı gösterir.

Bir görevi tıklatarak zamanlayıcıyı başlatırsınız. Zamanlayıcı işlevi, bilgisayarda bulunduğunuz süreyi ölçer. Klavye ve fare üzerindeki boşta kalma süresini algılar ve saati buna göre durdurur. Saat çok uzun süre boyunca durursa, tekrar başlatmanız sizi dürter. Zaman toplamını güne, haftaya, aya veya yıla göre görüntüleyebilirsiniz.

GnoTime'ı Debian, Ubuntu, RedHat / Fedora, Suse ve Gentoo dağıtımlarında önceden derlenmiş bir paket olarak bulabilirsiniz. Diğer Linux türleri için derlemek için tarball kaynak kodunu indirebilirsiniz .
ARBTT: Otomatik Olarak Kendi Yolunuzdan ÇıkınARBTT , bilgisayardaki zamanınızı izlemekten el emeği çıkarır. Bu onun adını aldı: "Otomatik Kural Tabanlı Zaman İzleyici."

Program aktif pencereleri tanır ve ne kadar açık olduklarını izler. Bu zaman aralığını hesaplar.


ARBTT'nin dezavantajı GUI eksikliğidir . Ne yapmak istediğinizi belirtmek için otomatik olarak kural tabanlı bir metin formatı kullanır. Benzer bir metin tabanlı dosyada sonuçları görüntüler.


Diğer açık kaynaklı verimlilik projeleri gibi, geliştirici de 2014'ten bu yana güncelleme yayınlamamıştır. ARBTT, tüm Linux dağıtımları için de hazır değildir.

Debian ve Ubuntu depolarını destekleyen dağıtımlar için indirebilirsiniz. En doğrudan yol terminal komutudur: sudo apt-get install arbtt

Ayrıca ARBTT'yi kablo kurulumu veya kaynak deposu üzerinden kaynaktan kurtarabilirsiniz. Tüm kurulum seçenekleri için geliştiricinin web sitesine bakın.

ARBTT'nin ana bileşeni, yaptıklarınız hakkındaki verileri otomatik olarak toplayan ve sürekli olarak bir günlük dosyasında saklayan bir masaüstü arka plan programıdır (arbtt-capture). Ayrı bir bileşen, yerleşik bir komut satırı istatistik üreticisi (arbtt-stats), basit metin tabanlı kuralları kullanarak verileri denetlemenizi sağlar.

Kurallar, "categorize.cfg" adlı bir dosyada basit bir metin tabanlı format olarak belirtilmiştir. En büyük avantajı, kaydedilecek verileri nasıl seçeceğinizi önceden yapılandırmanız gerekmemesidir.

Program, kayıt yaparken değil, verilerinizi değerlendirirken gerçek zamanlı olarak kuralları uygular. Bu, ham verilerinizi bozulmadan tutar. Daha sonra daha fazla kural ekleyebilir ve özel durumları unutmuş olabilirsiniz. Ayrıca, basit kuralları özelleştirebilir, ham verileri sıralayabilir ve kalıpları ve ilgili bilgileri gösterebilirsiniz.

Kuralların oluşturulması basit olabilir. Ancak, ARBTT'yi kullanmak biraz zordur, çünkü komut satırının lehine bir GUI'den yoksundur. Bu, komut sözdizimini öğrenmek için bir belgeye göz atmayı içerir.
JTimeSched: Yalın Tasarım Sezgisel Stile UyuyorjTimeSched minimalist bir arayüz ve taşınabilirlik ile basit, hafif bir zaman takip uygulamasıdır.


jTimeSched, hem sezgisel hem de görevler ve projeler için geçen süreyi izlemek için gereken tüm işlevleri sağlayabilen temel bir arayüze sahiptir.


Taşınabilirlik, bir USB çubuğundan çalıştırma kabiliyetinden ve tek bir .jar dosyasında saklanan kodlamasından gelir. jTimeSched, birden fazla yapılandırmayı destekleyen bir tasarım olan dizin başına yapılandırma verilerini depolar.

Minimalist arayüzüne rağmen, bu özel uygulama görünüşte hepsini yapıyor. Temel arayüz sezgiseldir ve gerekli tüm işlevselliği sağlayabilmektedir.

jTimeSched görevler ve projeler için geçen süreyi izleyebilir. Çalışılan sürenin kaydı için verileri kullanabilir.

Bu uygulama, gelişmiş özellikler, şık arayüzler ve ayrıntılı bir görev hiyerarşisi olmadan basit bir zaman izleyiciye ihtiyaç duyanlara uygundur.

jTimeSched, tek bir tıklamayla istediğiniz kadar görev / proje oluşturmanıza olanak sağlar. Bir iş günü için geçen süreyi izler ve toplam süreyi gösterir.

Yalın bir tasarıma rağmen, bu uygulama manuel olarak bir görev ayarlamanıza ve başlat / duraklat simgesine tek bir tıklamayla başlamanıza izin verir. Bir görevi çift tıklatarak kaldırabilirsiniz.

Diğer özellikler arasında renk başlığı, kategori, oluşturulan tarih, genel saat, bugünün saati veya mevcut duruma göre sıralama ve sıralama yer alır. Görevleri anahtar kelimeye göre vurgulayabilirsiniz.
GTime: Gizli İş Rutin GünlüğüGNOME için küçük bir zaman izleme uygulaması olan GTimeLog , günlük çalışma rutininize aşırı derecede müdahale etmeden takip etmek için tasarlanmıştır.


GTimeLog, sizi günlük iş rutininizden dikkatinizi dağıtmadan izlemek için tasarlanmıştır.


Uygulamayı başlatın ve "geldi" yazın. İş günü boyunca her bir etkinliği tamamladıktan sonra, GTimeLog isteminde etkinliğin adını girin.

Görev üzerinde çalışmanın sonunda etkinliğin isimlendirilmesi kilit bir ilkedir. Faaliyetler, genel olarak, iki tür olarak kategorize edilir. Bunlardan biri faturalandırılabilir iş sayılan görevlerdir.

Diğer tip değil. Hangi etkinliklerin faturalandırılabilir olmadığını belirtmek için, etkinlik adına iki yıldız ekleyin. Program, zaman harcamalarınızı hesaplar ve ne kadar zaman harcadığınızı ve ara verdiğinizi gösteren bir aktivite raporu oluşturur.

GTimeLog ileri teknoloji özelliklerle yüklenmiştir. Örneğin, zaman kaydını basit bir düz metin dosyasına kaydeder.

Menüden Günlüğü düzenle'yi seçerek (veya Ctrl-E'ye basarak) düzenleyebilirsiniz. Her satır bir zaman damgası ve zamanda biten etkinliğin adını içerir. Diğer tüm satırlar yoksayılır, böylece yorum ekleyebilirsiniz.

Uygulama basit yapılandırma seçeneklerini kullanır. Bunlar arasında, işle ilgili olmayan belirli etkinlikleri işaretleme komutları ve günlük raporlarda bunları tamamen ihmal etme seçeneği bulunur.

Ekran üç temel görüntüden oluşur. İlki, tüm etkinlikleri kronolojik sıraya göre başlangıç ​​ve bitiş zamanlarıyla gösterir.

İkinci görünüm aynı başlıktaki tüm girişleri bir etkinlikte gruplandırır ve toplam süreyi gösterir. Üçüncü görünüm, aynı kategorideki tüm girişleri toplam süre ile bir satırda gruplandırır.

GTimeLog, çoklu makineler arasında yerleşik bir senkronizasyon sistemine sahip değildir. Çözüm, dosyalarını Dropbox'a koymak ve bir sembolik bağlantı oluşturmaktır.

Bu terminal komutunu kullanarak GTimeLog'u Python Paket Dizininden indirin :

pip yüklemek gtimelog
Paketler Debian ve Ubuntu formatlarında mevcuttur. Yayımlanan sürüm özellikle modası geçmiş.
TimeSlotTracker: Sıradışı Ancak Yararlı


TimeSlotTracker , çalışmanızı hiyerarşik bir ağaçtaki görevlere karşı zaman dilimlerinde kaydeder. Zaman izleme ve görev yönetimini birleştirir.


TimeSlotTracker, hiyerarşik bir ağaç örgütsel tasarımı kullanarak işinizi zaman aralıklarında kaydetmek için zaman izleme ve görev yönetimi işlevlerini birleştirir.


Kullanımı karmaşık olmayan basit bir uygulama. Kullanışlı, ancak tasarımında biraz sıradışı.

Bu uygulamayı kullanmayı öğrenme konusunda en büyük zorluk, kullanıcı arayüzünün nasıl çalıştığını anlamaktır. Daha ayrıntılı bir dokümantasyon dosyası bu sorunu çözecektir.

TimeSlotTracker, Jira ve iCalendar ile bütünleşir. Toplanan zaman izleme verilerine dayanarak önceden tanımlanmış ve özel raporlar çalıştırır ve bunları CSV, HTML ve TXT formatlarına aktarır.

Uygulama, görevleri ve zaman aralıklarını hiyerarşik bir ağaçta toplar. Çok sezgisel bir klavye kısayolu var. Bu, bu toparlamadaki diğer uygulamaların çoğunun sahip olmadığı bir özelliktir.

Öyle yerli Debian paket biçiminde kullanılabilir .

Bu çok değerli bir uygulamadır ve öğrenmek için zamana değer, ancak dağıtımınızın havuzuna bağlı olarak kurulum çalışmayabilir. Bağımlılıkların bazıları modası geçmiş ve başka bir yerde bulunması kolay olmayabilir.

Alt çizgi
Bu Linux topluluğundaki zaman takip eden uygulamaların çoğu terk edilmiş veya güncellenmesi gerekiyor. Web tabanlı zaman takip hizmetlerinin artan rahatlığı ve erişilebilirliği, bağımsız yazılımları daha az gerekli ve daha düşük talep haline getirir. Bu nedenle, geliştiriciler daha yeni sürümleri yayınlamak için çok az zaman harcar veya hiç zaman harcamaz.

Bu toplamaya dahil olan Linux kullanıcıları için sekiz uygulama güçlü performanslardır. Eski paketler ve çok çeşitli Linux dağıtımları için destek eksikliği dışında, bu uygulamalar üretkenlik ve güvenilirlik sağlar.


 
Yorum Yap
Teknoloji
Gran Turismo Sport’ta Yarışın Keyfi Michelin İle Sürülecek
Gran Turismo Sport’ta Yarışın Keyfi Michelin İle Sürülecek
Lastik devi Michelin, PlayStation ile işbirliğine giderek PlayStation’ın en iyi araba yarışı oyunlarından Gran Turismo Sport’ta ‘resmi lastik tedarikçisi’ oldu.
Kaspersky: Dijital tehditlerin tatilinizi mahvetmesine izin vermeyin!
Kaspersky: Dijital tehditlerin tatilinizi mahvetmesine izin vermeyin!
Eylül ayı yazdan kalma son günleri sunarken, birçok kişi de bu günlerde sunulan özel fırsatları değerlendirerek tatile çıkmayı tercih ediyor. Ancak bu dönemde de seyahat odaklı kimlik avı saldırıları ve veri hırsızlığı yapan dolandırıcılar tatilini online planlayanları bekliyor.
​Şanlıurfa'ya Tebessümü Aşılayan Kıtto Xelil Bıçaklanarak Öldürüldü
​Şanlıurfa'ya Tebessümü Aşılayan Kıtto Xelil Bıçaklanarak Öldürüldü
Akli dengesi yerinde olmayan, Ancak Şanlıurfalının gönlünde davranışları ile taht kuran Kıtto Xelil bıçaklanarak öldürüldü. Şanlıurfa'ya Tebessümü Aşılayan Kıtto Xelil Bıçaklanarak Öldürüldü
Çiftçi, Toplu İş Sözleşmelerinde İşçinin Hakkının Zayi Olmaması İçin Mücadele Verdik
Çiftçi, Toplu İş Sözleşmelerinde İşçinin Hakkının Zayi Olmaması İçin Mücadele Verdik
Hak-iş sendikasının düzenlediği bir toplantıya katılan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi İşçi ve işverenler hakkında önemli açıklamalarda bulundu
Meyve Sebze Fiyatları Tanzim Satışları'da Vurdu %220 Zam
Meyve Sebze Fiyatları Tanzim Satışları'da Vurdu %220 Zam
sebze satış fiyatlarında yüzde 220 oranına varan zamlar gözlendi. Biberin kilogram fiyatı İstanbul halinde tanzim sonrası 5 TL'den satılırken bugün itibari ile 16 TL'ye çıktı.
Profesyonel bilgisayar korsanlarını bize saldırmaya davet ettik: İşte olanlar
Profesyonel bilgisayar korsanlarını bize saldırmaya davet ettik: İşte olanlar
Bir siber saldırı tahmin etseniz bile, e-posta phishing, bilgisayar korsanlarının özel hesaplara erişmek için kullandıkları en etkili yöntemlerden biri olmaya devam ediyor.
Facebook Kullanıcılarının Şifreleri Tehdit Altında mı? Facebook Yönetimi Açıkladı
Facebook Kullanıcılarının Şifreleri Tehdit Altında mı? Facebook Yönetimi Açıkladı
Ocak ayında Facebook'ta yapılan bir iç soruşturmada, tüm kullanıcı şifrelerinin düz metin olarak saklandığı bulundu, bu da sosyal ağ çalışanlarının kolayca şifreler ile karşılaşması ve giriş bilgilerini potansiyel olarak kötüye kullanabilmesi anlamına geliyor.
Apple, iMac Pro'ya 256 GB RAM 4 TB SSD Ekleyerek Bir Masaüstü Canavarı Üretti
Apple, iMac Pro'ya 256 GB RAM 4 TB SSD Ekleyerek Bir Masaüstü Canavarı Üretti
Dünyanın en büyük teknoloji üreticisi olarak bilinen Apple masa üstü sürümünde öyle bir bilgisayar piyasaya sürdü ki teknoloji meraklısı herkesin rüyalarını süsleyecek türden. Ancak fiyatı dudak uçuklatacak cinsten
İnstagram uygulama Üzerinden doğrudan Ürün Pazarlama Yapmaya Hazırlanıyor
İnstagram uygulama Üzerinden doğrudan Ürün Pazarlama Yapmaya Hazırlanıyor
Facebook’a ait Instagram Salı günü, kullanıcıların fotoğraf paylaşma uygulamasından çıkmadan bir ürün satın almalarına olanak tanıyacak Google Checkout adlı bir özelliği test ettiğini söyledi.
Android Cihazlar İçin Tavsiye Edilen En İyi 7 Eğlence Uygulamaları
Android Cihazlar İçin Tavsiye Edilen En İyi 7 Eğlence Uygulamaları
Android işletim sistemine sahip bir cihaz kullanıyorsanız, Telefonunuzda boş zamanlarınızı eğlenceli geçirmek için sizin için önerilen en iyi 7 uygulamayı tercih edebilirsiniz.
Sizi Görevde Tutmak için 8 Harika Linux Zaman İzleyici Uygulaması
Sizi Görevde Tutmak için 8 Harika Linux Zaman İzleyici Uygulaması
Zaman izleme yazılımı, görevler için harcadığınız zamanı kaydeder. Zaman izleme, fatura raporları oluşturmanıza, faturalar hazırlamanıza ve iş akışınızı daha iyi verimlilik için analiz etmenize yardımcı olur.
Sanaldan Değere: Oyunlaştırma İle Anlamlı Deneyimler Oluşturma
Sanaldan Değere: Oyunlaştırma İle Anlamlı Deneyimler Oluşturma
Tüketici alışkanlıklarının değişmesi ve her şeyin dijitalleşmesi arasında, perakende alanı son on yılda önemli değişimler geçirdi ve her zaman olduğu gibi hızla gelişmeye devam ediyor.
Advert
Advert
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Advert
 Yandex.Metrica