Teknoloji

Google Play’i İyileştirmek İçin Anket Düzenledi

Google Play’i iyileştirmek için yardımınıza ihtiyacımız var,Google Play’de amacımız, geliştiricilerimiz için en iyi platformu ve ekosistemi oluşturmaktır.

Google Play’de amacımız, geliştiricilerimiz için en iyi platformu ve ekosistemi oluşturmaktır.

Gereksinimlerinize odaklanabilmek ve başarıya ulaşmanızda size yardımcı olabilmek için uygulama geliştirme ve daha geniş bağlamda ekosistemle ilgili görüşlerinizi öğrenmek istedik. Bunun için geliştirici araştırma anketlerimize katılmanızı rica etmiştik. Sizler düşüncelerinizi söylediniz, biz de sizi dinledik: Değerli zamanınızı çok fazla almadan deneyim ve iş gereksinimlerinizi paylaşmanıza olanak tanıyacak geliştirici güveni anketimizi yeniledik. Anketin bu yeni sürümü 10 dakikadan fazla zamanınızı almayacaktır.

Yanıtınız, Google Play’de geliştirici olarak attığınız her adımda sunduğumuz ürünleri ve hizmetleri iyileştirmemiz açısından çok önemli bilgiler sağlayacaktır.

Yeterli vaktiniz olmazsa daha sonra geri dönüp kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 14 Mart 2018 tarihinden sonra bu bağlantı üzerinden anket yanıtları gönderilemeyecektir.

Editör:Mehmet YAKAN

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı