Güncel

Gençlerimizi Bağımlılığı Olmayan Bireyler Olarak Yetiştirmeliyiz

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şube Başkanı Hakan Özöncel, gençlerin topluma faydalı, bağımlılığı olmayan bireyler olarak yetiştirilmesi gerektiğini söyledi.

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şube Başkanı Hakan Özöncel, gençlerin topluma faydalı, bağımlılığı olmayan bireyler olarak yetiştirilmesi gerektiğini söyledi.
 

Adıyaman Üniversitesi Yeşilay Topluluğu tarafından, Türkiye Yeşilay Cemiyetinin Yeşil Sahne Söyleşileri kapsamında “gençlik ve bağımlılık” konulu söyleşi programı düzenlendi.

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Merkez Gençlik Komisyonu Başkanı M. İsmail Memiş ve oyuncu Burak Aslan’ın katıldığı söyleşi programı, üniversitenin merkez külliyesindeki M. Vehbi Koç Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Programın açılış konuşmasını yapan Türkiye Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şube Başkanı Hakan Özöncel, amaçlarının sağlıklı bir nesil yetiştirmek olduğunu söyledi.

Özöncel, “Bağımlılıkla mücadele geniş paydaşların yer alabileceği büyük bir alandır. Bağımlılık konusunda her kurum ve sivil toplum kuruluşunun üzerine düşen görevler var. El ele vererek üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz. Gençlerimizi topluma faydalı, bağımlılığı olmayan bireyler olarak yetiştirmeliyiz.” dedi.

Söyleşi programında Aslan, moderatör ve dinleyicilerden kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi.

Programın ardından Vali Yardımcısı Yasin Yunak, İl Emniyet Müdürü Metin Alper ve İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya tarafından katılımcılara plaket ve üniversitenin merkez külliyesinde kendi adlarına dikilmiş olan fidanların sertifikası takdim edildi.

İLKHA

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı