Spor

Gemileri Yaktı: Yeni Sezonda Artık Ben Olmayacağım

Fenerbahçe’de performansıyla büyük hayal kırıklığı yaşatan Gregory van der Wiel, “Takımda kalma gibi niyetim yok. Menajerime talimatı verdim.

Fenerbahçe’de devre arası olmadan Emenike ile kadro dışı bırakılsa da ocakta kendisine takım bulamadığı için mecburen affedilen Gregory Van der Wiel, yönetimle bir görüşme daha yaptı. Sarı-lacivertli idareciler yapılan toplantıda 2020’ye kadar sözleşmesi olan Hollandalıyı gelecek sezon için düşünmediklerini bir defa daha söylediler.

KALMA GİBİ NİYETİM YOK

Tecrübeli sağ bek yönetime kesinlikle zorluk çıkarmayacağını garantisini verdi. Teknik direktör Dick Advocaat’la bile iletişimi çok zayıf olan oyuncu başkan Aziz Yıldırım’a “Benim de Fenerbahçe’de kalmak gibi bir niyetim yok. Ocakta gidemedim fakat yaz döneminde beni isteyen kulüplerle ciddi görüşmeler yapacağım. Konuyla ilgili menajerimi de bilgilendirdim. 

Fakat benim Fenerbahçe’de ayrılabilmem için düzenli olarak şans bulmam gerekir. Oynamayan oyuncuyu kimse transfer etmez. Benim göz önünde bulunmam lazım ki, kulüplerin dikkatini çekeyim. Bonservis konusunda da sizden kolaylık bekliyorum.

DUR DENMEYECEK

Taraftarların ayrılık konusunda anlaşmaya vardığı anlaşılırken, yönetimin gitmek isteyen hiçbir oyuncuya ‘Dur’ demeyeceği de gelen haberler arasında.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu