Güncel

Gelir vergisi beyannamesi bildirimlerinde son gün bugün olarak bildirildi

Gelir vergisi beyannamesi bildirimlerinde son gün bugün olarak bildirildi Gelir İdaresi Başkanlığının internet sitesi üzerinden de yapılabileceği ifade edilen Gelir Vergisi Beyannamesini vermek için bugün son gün.

Gelir vergisi beyannamesi bildirimlerinde son gün bugün olarak bildirildi  Gelir İdaresi Başkanlığının internet sitesi üzerinden de yapılabileceği ifade edilen Gelir Vergisi Beyannamesini vermek için bugün son gün.
 

Mart ayı başında başlayan gelir vergisi beyanname verme dönemi bugün sona eriyor. Mükellefler, 2017’ye ilişkin ticari, zirai ve mesleki gelirleri için bugün saat 23.59’a kadar beyanname verecek.

Mükellefler vergilerini, yetkili banka şubelerine, bağlı oldukları vergi dairesine ve vergi dairesinin bildirilmesi şartıyla herhangi bir vergi dairesine de gün sonuna kadar ödeyebilecek.

Öte yandan, 7020 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun kapsamında yapılandırılan borçların 5’inci taksit ve 6736 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun kapsamında yapılandırılan borçların 7’nci taksit ödeme süreleri de yarın sona erecek. 

İLKHA

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı