Gap

Gaziantep’te Uyuşturucu Operasyonu

Gaziantepte uyuşturucuya yönelik düzenlenen operasyonda birçok uyuşturucu madde ile 4 adet tabanca tarzı silah ele geçirildi 1 kişi gözaltına alındı.

Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde bir işyerinde uyuşturucu madde ticareti yapıldığının tespit edilmesi üzerine düzenlenen baskında işyerinin değişik yerlerinde gizlenmiş vaziyette 4 adet tabanca ve çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Bekir Bey Mahallesi Hamdi Kutlar Caddesi üzerinde bir işyerinde uyuşturucu madde ticareti yapıldığının tespit edilmesi üzerine, bahse konu işyerine Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü Ekiplerimizce yapılan operasyonda; işyeri sahibi olan C.E. isimli şahısın üzerinde 1adet tabanca ve işyerinin değişik yerlerinde gizlenmiş vaziyette 3 adet tabanca olmak üzere toplam 4 tabanca bu tabancalara ait çok sayıda fişek ile işyerinde yapılan aramalarda çok sayıda uyuşturucu ve çeşitli miktar ve türden uyuşturucu madde ele geçirildi.” denildi.

Açıklamada, ele geçirilen silah ve uyuşturucu ile ilgili olarak gözaltına alınan C.E. isimli şüpheli şahıs hakkında  “Uyuşturucu Madde Ticareti ve 6136 S.K.M.” suçlarından adli tahkikatın başlatıldığı belirtildi.
Editör : Metin Yüksel

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu