Güncel

Gaziantep Emniyeti Önünde Silahlı Çatışma

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde çatışma çıktı. Gelen ilk bilgilere göre 2 ya da 3 terörist emniyete saldırı girişiminde bulundu. Teröristlerden biri olay yerinde güvenlik güçleri tarafından öldürüldü.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde saat 15.23 sıralarında peş peşe silah sesleri gelince bölgeye takviye ekipler ve sağlık ekipleri sevk edildi. 

Gaziantep’te 2 teröristin Emniyet Müdürlüğü’ne saldırı girişiminde bulunduğu öğrenildi. Teröristlerden biri çıkan çatışmada olay yerinde öldürüldü. İkinci teröristin ise otoparka kaçtığı, Özel Harekat Timleri tarafından operasyon düzenlendiği bildiriliyor. 

Görgü tanıkları bir polisin yaralı olduğunu, yerde yatan bir kişinin de ölen terörist olduğunun sanıldığını söyledi. İçeriye girmeye çalışan bir teröristin öldürüldüğü iddiası da var. 

Hainler büyük çaplı bir operasyon hedefi planı içerisinde ülkede kaos çıkarmak isteyenlerin ekmeğine bal sürme hevesi ile Gaziantep emniyet müdürlüğüne saldırdı, Saldırı girişiminde başarılı olamayan hainlerden bir tanesi ölü ele geçirildi diğeri ise kaçtı, Gaziantep polisi bölged egeniş çaplı operasyon başlatarak kaçan hainin peşine düştü.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu