Gap

Gardırop’ta Yaşayan Aile Yeni Evine Kavuştu

Şanlıurfa Merkez Haliliye ilçesinde evinin kirasını ödeyemediğinden dolayı evden atılan, ardından kendi imkanları ile tekerlekli ve gardırop parçalarından bir oda yapıp 3 çocuğu ile 4 metrekarelik alanda yaşam mücadelesi veren aileye Haliliye Belediyesi yardım elini uzattı! Aile şimdi Belediyenin kiraladığı bir eve taşınmanın mutluluğunu yaşıyor

Şanlıurfa Merkez Haliliye ilçesinde evinin kirasını ödeyemediğinden dolayı evden atılan, ardından kendi imkanları ile tekerlekli ve gardırop parçalarından bir oda yapıp 3 çocuğu ile 4 metrekarelik alanda yaşam mücadelesi veren aileye Haliliye Belediyesi yardım elini uzattı! Aile şimdi Belediyenin kiraladığı bir eve taşınmanın mutluluğunu yaşıyor.

Şanlıurfa’da, kirasını ödeyemediği için ev sahibi tarafından dışarı atılan ve gardıroptan bozma 4 metrekarelik odada yaşayan Hurma ailesi, Büyükşehir Belediyesi tarafından kiralanan eve taşındı.Şanlıurfa’da gardıroptan bozma 4 metrekarelik seyyar odada eşi ve 3 çocuğuyla yaşayan Hurma ailesine Büyükşehir Belediyesi tarafından ev kiralandı. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı  Faruk Çelik’in de ziyaret ettiği Veysel Hurma, geçen hafta Haliliye Belediyesi’nde iş başı yaptı. Yaklaşık 1 hafta otelde konaklayan Hurma ailesi, bugün yeni evine taşındı. Belediye görevlileri tarafından otelden alınan aile, yeni evine götürüldü.  Süleymaniye Mahallesindeki apartmana yerleştirilen ailenin 1 yıllık kirası da Büyükşehir Belediyesi tarafından ödendi. Eşi ve çocuklarıyla birlikte eve geçen Veysel Hurma, eve taşındıkları için mutlu olduklarını ifade ederek yetkililere teşekkür etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı