Advert
Advert
Bu Galeri 26 Ağustos 2017 17:54:30 Tarihinde eklenmiştir. 7759 Defa Görüntülendi.

Güzellik İçin 22 Sihirli Dokunuş

Daha iyi bakmak ve daha iyi hissetmek saatler almaz. Güzellik rutininize yapabileceğiniz en iyi küçük değişiklikleri topluyoruz. Minimum çaba, maksimum sonuç.

1) "On dakikalık günlük yüz egzersizi, hipodermiye (cildin alt tabakası), dermiş (orta tabaka) ve epidermise (üst katman) çalışırken kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olur ve kan dolaşımını arttırır ve hücrelere daha fazla oksijen ve beslenme sağlar "Diyor Dr. Rita Rakus.
Alın çizgileriyle mücadele etmek için, her iki parmağınızı da gözlerin üstünde tutun ve sonra kaş kaldırmaya çalışırken gözleri aşağı çekin ve yaklaşık 10 kere tekrarlayın. 

2) Siyah göz kalemi, bazen gözlerinizin daha küçük görünmesine neden olabilir. Gözetmenlerinize bastırmak için, renkli bir astara karşı siyah takas edin. "Doğru gölge bulmak için irisinizin rengini belirleyin ve renk tekerleğinde ters renk seçin.Bu gözlerinizi hafifletir ve onları pop haline getirir" diyor Makyaj uzmanları

3) "Yüz Şeklinizi Deştirin" Saniye içinde farklı bir görünüm elde etmek için harika bir yoldur. Hafifçe yuvarlak bir yüz şekline sahip olanlar, yüzü uzatmak için bir orta bölme yapmaya çalışmalıdır; düşük bir orta bölme ise, yumuşayabileceği şekilde kare yüz şekli olanlara göre mükemmel bir görüntü değiştirici olmaktadır.

4) "Fırça ile kaşları geriye doğru sürün" Studio 10'un kurucusu Grace Fodor, "Kaşları tırmandıracak olursanız, önce saçları geriye doğru fırçalayın.Bu, herhangi bir seyrek yamanın daha doğal renklerle kontur yapabilmenizi sağlar.Bir kez bittiğinde tarağı yerine takın" diyor Studio 10'un kurucusu Grace Fodor.

5) "Dişleri Rujla Aydınlatın" "Soğuk tonlu kırmızılar için daha sıcak, turuncu tonlar tercih ederseniz, dişleriniz her zaman daha parlak ve daha beyaz görünür hale gelecektir. Burada renk teorisi konuşuyoruz; kırmızı renk çarkı üzerinde sarı ile ters tarafta, Barry M Makyaj Markası üst yöneticisi Adam Burrell, "Gözleriniz yanarken dişlerinizde çirkin lekeler çıkarın" diyor.

6) "Parfümün Gücünü Arttırın" Parfümünü köprücük kemiğinize, dekolte, omuz ve arkaya sıkın. Kemik yapısına dalmak, parfümün yerleşmesine izin verir. Aynı zamanda şeritli üstleri veya düşük boyun kıyafet giyerseniz, parfümün yayılması için daha geniş bir yüzey alanı bulunur.

7) "Saçlar Düzleştirildiği zaman" Görsel olarak özellikleri kaldırmak ve yüzü yukarı kaldırmak için gözlerden ve yüzlerden uzaklaşın. Saçları yüzün dışına itmek, yüksek elmacık kemikleri yanılsamasını ve göz alanına bir kaldırma yaratır. Kemik yapınızı vurgulamak için harika bir numara.

8) "Ve Tabiki Tırnak" Tırnaklara oje yapıldıktan sonra ıslak tırnaklara biraz altın renginde parlak şeler serpin daha farklı renk ve farklı kombinasyonlar da deneyebilirsiniz. Tırnaklar size ayrı bir hava katacağından eminim.

9) "Fırçasız bir Fön Makinesi Deneyin" STIL salonunun kurucusu Christel Lundqvist, "Kururken, zaman alıcı olabilecek yuvarlak bir fırça seçmek yerine, doğal, geri kalan doku ve hacim oluşturmak için parmaklarınızı kullanın" diyor. bu saçlarınıza doğal bir görünüm verecektir.

10) Mükemmel bir kedi bakışı oluşturmak için bir kedi kartı kullanabilirsiniz. Gözünüzün dış köşesine yüzünüze karşı yerleştirin ve açıkta kalan kısımları çizin iştesize mükemmel bir kedi bakışı.

11) "Kapatıcınla hafif gitme" Bunu yapmak, lekeleri gizlemekten çok vurgular. Gizlemeye çalıştığınız alanı da düşünün. Koyu halkalar ise, parlaklaşacak bir yol seçmelisin, eğer lekeler kırmızı çıkartacak bir gölge için daha hafif bir kapatma seçmelisin.

12) Ruj alırken elinizin arka tarafından denemeyin, çünkü orada renk dudak rengi ile tam uyuşmaz, bunun aksine ruju parmak ucunuza sürün çünkü parmak ucu dudak rengini en iyi yansıtan bölgedir.

13) Kirpik Yapıştırıcısını sadece kirpiklerin takma kirpiklerin dibine sürmeyin orjinel kirpiklerinizede sürerek hem kendi kirpikleriniz hemde takma kirpikleri bir birine tam uyumlu olacak şekilde yapıştırın böylece çok daha uzun ömürlü takma kirpiklere kavuşursunuz.

14) Cilalama Katmanlarını Cildinizin Üzerinde Yapmayın Bir profesyonel gibi katmanlama en iyi güzellik merhemlerinizin etkisini arttırmanıza yardımcı olabilir. Bir balsam veya yağ kullanırken, daima kuru mikro elyaf bezle çevrelerde uygulayın, yüzünüzün parlamasına engel olmasına yardımcı olur. Ayrıca bu hareket cildinizden bu yağları silerken şimesine de engel olur.

15) Her zaman makyajınızı saçlarınızdan önce yapın. Böylece bir kombin oluşturacağınız zaman tekrar sil baştan hem saç hemde makyaj ile zaman kaybetmezsiniz.

16) Kirpiklere arklı bir dokunuş "kahverengi maskarayı deneyin" Kahverengi uzatan bir maskara hafif bir katman yine de uzaktan siyah gibi görünecek, ancak daha da vurgulayıcı olur.

17) Altı Ayda bir Makyaj Malzemenizi Mutlaka Değiştirin. Makyaj malzemelerini ne kadar uzun tutarsanız, o kadar çok okside olur. Zamanla oksidasyon rengi etkiler ve uyuşmaz hale gelecektir.

18) Bir Cilt Temizleme Fırçası Edinin, Temizleme fırçaları, cildinize kapsamlı bir temizlik yapmak ve en sevdiğiniz cilt bakım formüllerinin emilmesini önemli ölçüde artırmak için her şeyi farklı kılar.

19) Daha Dolgun Bir Dudağa Kavuşun, "Dudak çizgisinin hemen dışındaki daha koyu bir gölge astarı kullanıp, papağanlar yayına konsantre olun. Daha açık gölge ile dudakların geri kalanını doldurun. Karşıt renkler, yastık dudaklarının temelidir. 

20) Parlak Bronzlaştırıcı ile Asla Kontur Edinmeyin, Bronzlaştırıcılar güneşi taklit eder ve yalnızca doğal olarak bronzlaştığınız yüzün yüksek noktalarına uygulanmalıdır. Buna karşılık kontur tonları daha serin ve mat olup gölgeleri taklit etmek için tasarlanmıştır. Bunları yüzünüzün içi boş alanlarına uygulayın.

21) Makyajdan Önce Yüzünüze Buz Teraisi Uygulayın, Yüzünüze bir buz küpü sür. Bu, gözeneklerinizin kapatılmasına yardımcı olur ve onları temizler, böylece makyaj uygulamasını daha kusursuz hale getirir.

22) Uygulamadan Önce Tozunu Puf İçine Sürelim, Bu, finişi çok daha kesintisiz kılar. Ayrıca, SPF veya talk içermeyen toz için tercih eder ve ürünün deride kalmamasını sağlamak için üçlü öğütülmesini sağlar.
Etiketler
Yorum Yap
Muhtelif Galeriler
Hiç Bir Devlet Tarafından Tanınmayan Dünyanın En Küçük Devletleri
Hiç Bir Devlet Tarafından Tanınmayan Dünyanın En Küçük Devletleri
Kugelmugel, Sealand ve Zakistan’ın ortak noktası hepsinin birer mikro-devlet olması. Kendi pasaportları ve para birimleriyle, ilan edilmiş prenslikler ve cumhuriyetler. Elbette hiçbiri resmi olarak tanınmıyor.
2014 Dünya Kupası Güzel Kızları
2014 Dünya Kupası Güzel Kızları
Brezilya'da oynanan 2014 Dünya Kupası Finallerinin Oynandığı Dönemde Derlediğimiz En Güzel Kızları
Dünyanın En Güzel ve Çarpıcı Su Altı Otelleri
Dünyanın En Güzel ve Çarpıcı Su Altı Otelleri
Deniz altının renkli dünyası, insanlar için her zaman ilgi çekici ve bir o kadar da gizemli olmuştur. Dünyanın dört bir yanında, deniz tutkusundan vazgeçemeyenler için harika oteller bulunuyor.
Ölmeden Önce Görülecek On Ülke
Ölmeden Önce Görülecek On Ülke
Herkesin hayal dünyasının bir köşesinde alıp başını bir yerlere gitmek vardır, biz de sizin hayallerinize yardımcı olması için gezilecek 10 ülkeyi sıraladık
Güzellik İçin 22 Sihirli Dokunuş
Güzellik İçin 22 Sihirli Dokunuş
Daha iyi bakmak ve daha iyi hissetmek saatler almaz. Güzellik rutininize yapabileceğiniz en iyi küçük değişiklikleri topluyoruz. Minimum çaba, maksimum sonuç.
Yeni Bir Akım Ekoseksüalizm
Yeni Bir Akım Ekoseksüalizm
Modern dünyada insanlar artık kendini tatmin etme amacı ile farklı eğilimlere yöneliyor. Avustralya'da ortaya cıkarak dünyaya yayolan bir akım ekoseksüalizm yani doğa sevgisine farklı bir yorum olarak kendilerini tanımlıyorla
Erkeklerin Her Zaman Yaptığı On Tanışma Hatası
Erkeklerin Her Zaman Yaptığı On Tanışma Hatası
İngiltere'de deney amaçlı yapılan bir araştırmada bir kadın rastgele 60 erkek ile yemeğe çıktı ve anılarını paylaştı, işte çarpıcı sonuçlar
Resimlerle 15 Temmuz Direnişi
Resimlerle 15 Temmuz Direnişi
Bir yılı geride bıraktığımız ve gerek vicdanlarda gerek hafızalarda derin iz bırakan hain kalkışmanın bazı fotoğraflarını sizler için derledik
Kuru İncir Deyip Geçmeyin! Bin Bir Derde Devadır
Kuru İncir Deyip Geçmeyin! Bin Bir Derde Devadır
Diğer tüm kuru meyveler gibi Kuru İncir de şifa kaynağı besin değeri oldukça yüksek üstelik kilo kontrol için de oldukça iddialı bir besin kaynağı
Rüya Gibi Ahşap, Kütük Evler
Rüya Gibi Ahşap, Kütük Evler
Kütük evler, aslında ahşap olan evlerdir. Her kütük ev bir ahşap ev desek yanlış olmaz. Fakat her ahşap ev kütük ev değildir.
 Yandex.Metrica