Advert
Advert
Bu Galeri 22 Ağustos 2017 17:20:07 Tarihinde eklenmiştir. 3963 Defa Görüntülendi.

Erkeklerin Her Zaman Yaptığı On Tanışma Hatası

İngiltere'de deney amaçlı yapılan bir araştırmada bir kadın rastgele 60 erkek ile yemeğe çıktı ve anılarını paylaştı, işte çarpıcı sonuçlar

1. Plan yapmama

Biz kadınların ne kadar feminist ve bağımsız olduğu önemli değil, karar verme konusunda iyi olan bir adamı seviyoruz. Lütfen, bizi metro istasyonunda karşılamaya karar verin ve sonra "giderken nereye gitmek istersiniz?" Demeyin. Bu soru bizi dehşete kaptırıyor. Bu buluşmaya hazırlanmak için üç saat geçirdik. kendimizi heba ettik. Sadece güzel bir yere götürülmek istiyoruz, lütfen.

"Buraya girmeyi düşünüyordum, harika olduğunu duydum, tabi tercih etmeyi düşündüğünüz bir yer yoksa?" Bu sizin kararlı olduğunuzu ve feminist hassasiyetlerimi tatmin ettiğini gösterir. Şaşkına döneriz.

2. "Peki neden sizin gibi güzel bir kız bekliyor?"

Bu, önemli düzeydeki aptalca bir sorundur. 
Her şeyden önce bize, oyunculuğun sadece bir erkek arkadaş için umutsuz olan kızların bir sırası olduğunu düşünen ve fiziksel cazibe derecesine göre ayakta duran, bir sonraki avını bekleyen bir adam olduğunuzu düşünmemizi sağlıyor. 
Hayat televizyon şovu değil, bir kızla dışarı çıkmayı sadece etrafına çaka satmak olarak düşünen bir adamla dışarı çıkmak istemiyoruz. 

Bize iltifat etmeye çalıştığınızı biliyoruz ve bu çok hoş, ama sadece güzel olduğumuz söyleniyor iyi durumda.

3. Sinirli olduğunuzu itiraf ederek

Bu, geriye doğru bakıldığında gerçekleşmesi gereken kabul şeklidir. 
Ancak ilk kez tanıştığınız ve dışarı çıkmayı planladığınız birine çok sinirli olduğunu söylemek sizi bariz bir yalancı yapar, oldukça komik bir duruma düşer ve güvenimizi sarsabilirsiniz
Seni tanıdığımızda ve seveceğimizde bu tatlı görünüyor. Ondan önce, biraz garip durur bu söz.

4. Umrumda değil gibi davranıyorsun

Yukarıda söylediğim gibi, sanki son derece önemsiz ve atılabilirmiş gibi davranıyorsunuz ve sanki her gece yaptığınız şey bu şekilde cazip değil gibi görünüyor. Her gece farklı kadınlarla randevulara çıksanız bile, bize özel, eşsiz ve aziz hissettirmek her sağlıklı ilişkinin temel taşıdır ve ayrıca kısa süreli, bizim pantalonlarımıza girmek için pazarlık gerektirmeyen anahtardır. 

5. * Telefonunuzla oynamayın

LÜTFEN. Telefonu. Uzakta. Tutun. .  

6. Bir soru sorduktan sonra cevap geldiğinde gerçekten ilgisiz görünüyorsun

Gerçekten çok açık gözüküyor, ancak kaç tane adamın bunu yaptığına şaşıracaksın. 

Bize bir şey sormayın, sonra yanıt vermek için ağızlarımızı açar açmaz tembel bir şekilde (özellikle de çevredeki diğer kızlarda değil) göz atın. Bu, bir konuşmanın nasıl geçmesi gerektiği değil, sahip olduğunuzu düşündüğünüz kadar ince olsa da, hep farkederiz.

İstediğimizi söyleyin, ancak hayatlarımıza sözlü bir ilgiyi ifade etmenin yanı sıra, yanıtınızı dinleyecek kadar konuşmaya devam etmenizi bekleriz.

7. 'Bana kimsenin bilmediği bir şey söyle'

Doğru, her şeyden önce, biz kadınız ve doğamıza itiraf ediyoruz. Aramızda, annem, en yakın arkadaşım ve en güvenilir iş arkadaşımızın bizden haberi yok neredeyse hiçbir şey yok.

İkincisi, var olsaydı bile, bu ihtişamlı olguyu 14 dakika önce tam bir yabancı olan biriyle paylaşmamız pek olası değildir.

8. 'Orta nokta tarih değerlendirmesi' yapmak

Herhangi bir kıvılcımı öldürmeyi garantileyen bir cümle varsa bu tarihi, gece boyunca sizinle birlikte, incelemek istemiyoruz, teşekkür ederim.

9. Üzerinde bulunduğun diğer tarihleri ​​kötü ağzına sokma

Bu, günlerini masadan masaya sahte kişisel bilgilere yaymakla görevli dedikoduların rastlantısal eşdeğeridir ve ardından saat altıda pub'a davet edilmediklerini merak ediyor.

Tarihten kalma korku hikayeleriniz büyüleyici ve heyecanlı olacağız çünkü gerçekten onları gerçekten duymak istiyoruz. Fakat bu tarihin devam edebileceğin başka bir tarihe ait gelecekteki bir fıkra olup olmadığını merak ederek de hemen gözetimimiz altında olacağız.

İkinci olarak bir dehşet içinde izlemek isterseniz, onları daha ileri bir kavşakta suçlamak için kullanılan yüzünden çıkan her kelimeyi tahmin ederseniz, bunun yerine Soru Zamanı'nı izlememi öneririm.

10. Eski hakkında konuşmak / eski hakkında sormak

Ah kutsal kase. Hepimiz bunu yapmamamız gerektiğini biliyoruz. Manuel ve bilge yaşlı kişilere rastlayan her dergi makalesi, hatırlayabildiğimiz sürece bizi bu tehlikeye karşı uyarmıştır. Yine de, bazı nedenlerden dolayı, eski tarihimi yaklaşık olarak tarihte geçirdiğim tarihlerin yaklaşık yüzde 80'inde sordum; doğrudan bir sonuç olarak eski bilgimi kaçırdım.

Kaçınılması gereken. Her ne pahasına.

İşte bazı "dos" lar:

  GÜLÜMSEME! - Hiçbir şeye mal olmaz ve sizi seksi yapar.

  Ücret ödemede ısrar ediyorum - Tartışmalı biri. Hep yarıya inmekten, hatta hepsini ödemekten mutluluk duyarız. Fakat kesinlikle ısrar ederseniz, bize karşı derin sevgi dolu hisleriniz olduğunu varsayacağız.

  Bizi istasyona götür / bizi bir taksiye bindir / bir şekilde eve yolculuğumuz sırasında neler olabileceği konusunda rahatsız olduğunu göster.

   Metin, derhal ne güzel bir gece olduğunu söylemek için giriyorsun - Yalan olsa bile. Bu sadece görgü kuralı.
Etiketler
Yorum Yap
Muhtelif Galeriler
Hiç Bir Devlet Tarafından Tanınmayan Dünyanın En Küçük Devletleri
Hiç Bir Devlet Tarafından Tanınmayan Dünyanın En Küçük Devletleri
Kugelmugel, Sealand ve Zakistan’ın ortak noktası hepsinin birer mikro-devlet olması. Kendi pasaportları ve para birimleriyle, ilan edilmiş prenslikler ve cumhuriyetler. Elbette hiçbiri resmi olarak tanınmıyor.
2014 Dünya Kupası Güzel Kızları
2014 Dünya Kupası Güzel Kızları
Brezilya'da oynanan 2014 Dünya Kupası Finallerinin Oynandığı Dönemde Derlediğimiz En Güzel Kızları
Dünyanın En Güzel ve Çarpıcı Su Altı Otelleri
Dünyanın En Güzel ve Çarpıcı Su Altı Otelleri
Deniz altının renkli dünyası, insanlar için her zaman ilgi çekici ve bir o kadar da gizemli olmuştur. Dünyanın dört bir yanında, deniz tutkusundan vazgeçemeyenler için harika oteller bulunuyor.
Ölmeden Önce Görülecek On Ülke
Ölmeden Önce Görülecek On Ülke
Herkesin hayal dünyasının bir köşesinde alıp başını bir yerlere gitmek vardır, biz de sizin hayallerinize yardımcı olması için gezilecek 10 ülkeyi sıraladık
Güzellik İçin 22 Sihirli Dokunuş
Güzellik İçin 22 Sihirli Dokunuş
Daha iyi bakmak ve daha iyi hissetmek saatler almaz. Güzellik rutininize yapabileceğiniz en iyi küçük değişiklikleri topluyoruz. Minimum çaba, maksimum sonuç.
Yeni Bir Akım Ekoseksüalizm
Yeni Bir Akım Ekoseksüalizm
Modern dünyada insanlar artık kendini tatmin etme amacı ile farklı eğilimlere yöneliyor. Avustralya'da ortaya cıkarak dünyaya yayolan bir akım ekoseksüalizm yani doğa sevgisine farklı bir yorum olarak kendilerini tanımlıyorla
Erkeklerin Her Zaman Yaptığı On Tanışma Hatası
Erkeklerin Her Zaman Yaptığı On Tanışma Hatası
İngiltere'de deney amaçlı yapılan bir araştırmada bir kadın rastgele 60 erkek ile yemeğe çıktı ve anılarını paylaştı, işte çarpıcı sonuçlar
Resimlerle 15 Temmuz Direnişi
Resimlerle 15 Temmuz Direnişi
Bir yılı geride bıraktığımız ve gerek vicdanlarda gerek hafızalarda derin iz bırakan hain kalkışmanın bazı fotoğraflarını sizler için derledik
Kuru İncir Deyip Geçmeyin! Bin Bir Derde Devadır
Kuru İncir Deyip Geçmeyin! Bin Bir Derde Devadır
Diğer tüm kuru meyveler gibi Kuru İncir de şifa kaynağı besin değeri oldukça yüksek üstelik kilo kontrol için de oldukça iddialı bir besin kaynağı
Rüya Gibi Ahşap, Kütük Evler
Rüya Gibi Ahşap, Kütük Evler
Kütük evler, aslında ahşap olan evlerdir. Her kütük ev bir ahşap ev desek yanlış olmaz. Fakat her ahşap ev kütük ev değildir.
 Yandex.Metrica