Spor

Galatasaray’ın Senin Parana İhtiyacı Yok

Terör örgütü FETÖ üyesi olmakla suçlanan eski futbolcu Hakan Şükür’ün Galatasaray’daki kulüp üyeliği bir düşürülmedi, sonra aidatını 6 yıl boyunca ödemediği için üyelikten düşürüldü,

Terör örgütü FETÖ üyesi olmakla suçlanan eski futbolcu Hakan Şükür’ün Galatasaray’daki kulüp üyeliği bir düşürülmedi,  sonra aidatını 6 yıl boyunca ödemediği için üyelikten düşürüldü,  Galatasary kulübüne olan aidat borcunu ödemek isteyen Hakan Şükür’e kulup kapıları kapattı.

Galatasaray’da sıcak saatler yaşanmaya devam ediyor. Genel kurulda ihraç edilmeyen Hakan Şükür ve Arif Erdem, 6 yıl ve üzerinde aidat ödemedikleri için yönetim kararıyla üyelikleri sonlandırıldı. Sonrasında ise yoğun telefon trafiği yaşandı.

Halen firari olarak Amerika’da yaşayan Hakan Şükür, üyeliğinin sonlandırılmasının ardından erken saatlerde Galatasaray kulübü profesyonellerine telefonla ulaştı. Hakan, üyelik iptali kararı sonrası bugüne dek ödemediği aidat borçlarının tamamını kapatmak istediğini iletti.

Şükür, sicil kurulu yetkililerine “Beni kulüpten attınız ama ben yine de borcumu ödemek istiyorum. Borcumu ödemek isteme nedenim, geri dönme çabası değil. Sadece helallik istediğim için bunu yapıyorum. Borçlu kalmak istemiyorum.” dedi.

“GALATASARAY’IN SENİN PARANA İHTİYACI YOK”

Hakan Şükür’ün bu talebine Galatasaray profesyonellerinden tokat gibi bir yanıt geldi:

“Galatasaray kulübünün, senin parana ihtiyacı yok. Helallik istiyorsan, git bir yere bağış yap.”

Sonrasında Hakan Şükür’ün tavrı sertleşti. Şükür ses tonunu yükselterek, “Bana haksızlık yapıyorsunuz. Avukatlarımla mücadele devam edeceğim” dedi. Şükür, “Beni oldu bitti ile kulüpten uzaklaştırıyorsunuz. Kulüp tüzüğünü avukatlarım inceliyor. Gereken neyse yapacağım” ifadesini kullandı.

Hakan Şükür’ün bu yaklaşımı da kulüpten sert karşılık buldu.

Kulüp profesyonelleri, “İhraç talebi ile disiplin kuruluna sevk edildiğinde tek sayfa savunma bile yazmadın. O zaman savunmanı yapsaydın” karşılığı verdi.

Hakan Şükür’ün tüm hukuksal mücadelesini sürdüreceğini ileterek telefonu kapattığı bildirildi.

Editör Ramazan Cengiz
 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı