Güncel

Ferit Şahenk Eurocup Şampiyonu’nu Ağırladı

EuroCup’ta şampiyon olarak Türkiye’yi sevince boğan Darüşşafaka Basketbol Takımı, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk’i ziyaret etti.


EuroCup’ta şampiyon olarak Türkiye’yi sevince boğan Darüşşafaka Basketbol Takımı, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk’i ziyaret etti.

Tarihinde ilk kez Avrupa kupalarında final oynayan ve EuroCup kupasını müzesine götürme başarısı gösteren Darüşşafaka Basketbol Takımı, kupa ile takıma uzun yıllardır destek veren Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk’i ziyaret etti.

Başantrenör David Blatt, teknik kadro, oyuncu ve takım yöneticilerinin yer aldığı ziyarette, Ferit Şahenk’e tüm takım oyuncularının imzaladığı forma hediye edildi.

Darüşşafaka Cemiyeti’ne Şahenk Ailesi ve Doğuş Grubu olarak katkıda bulunmaktan ve hizmet etmekten her zaman büyük onur ve gurur duyduklarına söyleyen Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, ”Takımın başarısında büyük emeği olan başta yakın dostum David Blatt olmak üzere tüm basketbolcu arkadaşlarımı ve teknik ekibi kutluyorum. Bir yıl aradan sonra tekrar mücadele edecekleri Euroleague’de de başarılarının devamını diliyorum. Bu önemli zafer tüm Türkiye’ye armağan olsun” dedi.

Darüşşafaka’nın Doğuş Grubu ile birlikteliğinin basketbolun çok daha ötesinde, bir gönül bağı olduğuna dikkat çeken DarüşşafakaBasketbol Takımı Başantrenörü David Blatt, “Ferit Bey, buraya gelmemdeki en büyük sebeplerden biriydi. Bize ve okula çok önemli destek veriyorlar. Bu projenin bir parçası olduğum için büyük mutluluk duyuyorum. Kendisine desteklerinden dolayı minnettarım” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı