Biyografi

​Fatma Turgut’tan Yeni Albüm Müjdesi

​Fatma Turgut’tan Yeni Albüm Müjdesi Ece Türkiye bünyesinde bulunan Marmara Park AVM’nin “akustiğe kulak ver” etkinlikleri serisinin yeni konuğu,29 Mart Perşembe günü Türk rock müzik sanatçısı Fatma Turgut oldu. Mimari tasarımı ve gerçekleştirdiği birbirinden farklı ve eğlenceli etkinliklerle alışverişe farklı bir boyut kazandıran Marmara Park AVM’nin içerisi Turgut’un akustik müziğiyle yankılandı.

Model Grubu’nun solisti olarak tanınan Fatma Turgut, Ocak 2018’de ikinci singe’ı “Aşk Tadında”yı yayınlamıştı. Konser sırasındayeni albümü ile eylül ayında müzikseverleri ile buluşacağı müjdesini verdi. Marmara Park AVM’de çok özel akustik performans ile sahne alan Fatma Turgut, seslendirdiği şarkılarla genç yaşlı tüm alışveriş merkezi ziyaretçilerini coşturdu.

Türkiye’nin ilk “galaktik” temalı alışveriş merkezi olan Marmara Park, 100 bin metrekare kapalı alandaki 4 katta, 250 mağaza ile hizmet veriyor. Marmara Park AVM’nin, dünyanın en iyi gayrimenkul projelerinin belirlendiği Mipim Ödülleri’nde ‘En İyi Alışveriş Merkezi’ kategorisinde birincilik ödülü de bulunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı