Gap

Fakir ve Mağdurlara Yardımlar Devam Ediyor.

Zorlu kış günlerinin yaşandığı Bitlis Tatvan’da yardımlarını sürdüren UMUT-DER yardımları aralıksız olarak devam ediyor. Hayırseverlere çağrıda bulunan UMUT-Der bu zorlu şartlarda muhtaçlara destek bekliyor.

Bitlis’in Tatvan ilçesinde çetin geçen kış şartlarına rağmen mağdur ailelere yardımlarını sürdüren UMUT-DER, hayırseverlere çağrıda bulundu.

Her ay düzenli olarak ihtiyaç sahibi ailelere yardımda bulunduklarını belirten UMUT-DER Tatvan Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Eğitimci Yücel Oktay, uzun ve çetin kış şartlarının etkili olduğu ilçede, ihtiyaç sahibi vatandaşların mağduriyetinin giderilmesi için hayırseverlere çağrıda bulundu.

Yücel, “İlçemizde etkili olan uzun ve çetin kış tüm zorluklarıyla devam ediyor.  Bizler de imkanlarımız dahilinde, tespit etmiş olduğumuz birinci derecedeki mağdur ailelere yardımlarımızı yapmaya gayret gösteriyoruz. Bu mağdur ailelerin, gıdayla birlikte barınma ve ısınma ihtiyaçları da mevcut. Şu an evine ısınmak için odun ve kömür alamayan ve alma imkanı olmayan vatandaşlarımız var. Bu kış, muhtaç aileleri unutmayın. Bunlara ulaşılması ve ihtiyaçlarının giderilmesi için tüm hayırseverlere çağrıda bulunuyorum.” dedi.
Editör : Metin Yüksel

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu