Biyografi

Fahriye Kıskandı mı?

Burak Özçivit’in fotoğrafın hemen altına “yakışıklı” diye yorum yapmış olduğu için yakışıklı oyuncu tarafından sosyal medyada engellenen İranlı model Mahlagha Jaberi, artık sessizliğini bozdu.

Kısa bir zaman evvel sevgilisi Fahriye Evcen’e evlenme teklifi yapan oyuncu Burak Özçivit geçtiğimiz haftasonu bir etkinlik için Dubai’ye gitti. 

Dubai’den fotoğrafları paylaşan ünlü oyuncudan sürpriz bir açıklama yaptı. Özçivit’in bu fotoğrafına İranlı model Mahlagha Jaberi ‘yakışıklı’ diye yorum yapmıştı.

Bu mesaj sosyal medyada ‘Fahriye Evcen’i kıskandıracak hamle’ diye yorumlandı. Fakat daha sonra Özçivit, ilk defa sevgilisi Fahriye Evcen ile fotoğraf paylaşarak İranlı modele gönderme yaptı. Bu paylaşımdan sonra ise Mahlagha Jaberi’nin Burak Özçivit’i takip yapmayı bıraktığını iddia edildi.

YORUMLARINDAN SONRA BENİ ENGELLEDİ

Yaşananlardan sonra ise İranlı model Oyunculuğunu çok beğendiğini açıkladı Burak Özçivit için “profesyonel bir ünlü değil” diye söyleyen Jaberi sözlerini şöyle devam etti: 

Çok yetenekli bir aktör. Rol aldığı dizideki başarılı performansı dikkatimi çekmişti. Hayranı olmuştum. Bir hafta evvel kendisine Instagram’da ‘sizi seviyoruz’, ‘yakışıklı’ gibi yorumlarda bulundum. Yorumlarımdan hemen sonra beni engelledi. 

Ona iyi bir mesaj yollamaktan başka bir niyetim yoktu. Özel hayatıyla ilgili de bir bilgim yok.

PROFESYONEL BİR ÜNLÜ OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM

Artık onun çok profesyonel bir ünlü olduğunu düşünmüyorum. Hiçbir ünlü, fanı iyi bir yorum yaptı diye onu engellemez. Bu bir hata mıydı bilmiyorum ama beni çok incitti. Onun özel hayatına ise saygı duyuyorum.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu