Güncel

​Erdem’den Saatçi ve Baydilli’ye Üniversite Tepkisi

​Erdem’den Saatçi ve Baydilli’ye üniversite tepkisi, Karaköprü Bağımsız Belediye Başkan Adayı Serhat Erdem, rakipleri olan Essum Saatçi Aslan ve Metin Baydilli’ye tepki gösterdi.

Şanlıurfa’nın merkez ilçelerinden olan Karaköprü bağımsız belediye başkan adayı Serhat Erdem, rakipleri olan Ak Parti’nin adayı Metin Baydilli ile Saadet Partisi’nin adayı Essum Saatçi Aslan’ın vakıf üniversitesi vaadinin seçmenin aklıyla dalga geçmek olarak değerlendirerek, ‘İnsanın aklıyla alay etmeyin, Karaköprü seçmeni sizi affetmez’ diyerek tepki gösterdi.

 
 

Erdem kendini halka siper etti

Yıllardır Şanlıurfa’da siyaset yapan bağımsız belediye başkan adayı Serhat Erdem, yaptığı açıklamalar ile belediyede yapılan usulsüzlükleri sürekli gündeme taşıyarak vatandaşın hakları için adeta kendini siper etti. Vatandaşın haklarını korumak ve örnek belediyeciliğin nasıl olduğunu göstermek için bağımsız aday olan Serhat Erdem, akılcı ve istihdama yönelik projeleri ile öne çıkıyor.
 

İnsanları kandırmayın

Geçtiğimiz günlerde projeleri arasında vakıf üniversitesi kurma hayali olduğunu söyleyen Saadet Partisi’nin adayı Essum Saatçi Aslan’ın ardından Ak Parti’nin adayı Metin Baydilli de vakıf üniversitesi kurmak istediğini açıklamıştı. Ancak bu proje vaatlerinin hayal ürünü olduğunu söyleyen bağımsız aday Erdem ise belediyelerin görevlerinin insanları kandırmak değil hizmet etmek olduğunu söyledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı