Teknoloji

Erbaş: Başkanlığın üst düzey yöneticileriyle bir araya geldi

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Başkanlığın merkez teşkilatında görev yapan Başkan Yardımcıları, Genel Müdürler ve Daire Başkanları ile bir araya geldi

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Başkanlığın merkez teşkilatında görev yapan Başkan Yardımcıları, Genel Müdürler ve Daire Başkanları ile bir araya geldi.

Rıfat Börekçi Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programda bir konuşma yapan Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Diyanet’in sadece Türkiye’nin değil dünyanın en önemli kurumlarından biri olduğuna işaret etti.

Diyanet İşleri Başkanlığının tarihini ve hizmet alanlarını anlatan Başkan Erbaş, isimler, unvanlar farklı olsa da dini mubin-i İslam’a hizmet etmenin önemli bir nimet olduğunu kaydetti.

Diyanet İşleri Başkanlığının benzeri bir yapı dünyanın hiçbir yerinde olmadığına dikkat çeken Başkan Erbaş, bu teşkilat ve disiplinle çok büyük hizmetler yapacaklarını vurguladı.

Başkan Erbaş, konuşmasını göreve başlayan yöneticilere hayırlı olsun dileklerinde bulunarak başarılar diledi.

Toplantıya, Başkan Yardımcıları Osman Tıraşçı, Yrd. Doç. Dr. Selim Argun, Prof. Dr. Huriye Martı, Prof. Dr. Ramazan Muslu, Burhan İşliyen, genel müdürler ve daire başkanları katıldı. 

Editör: Mehmet YAKAN

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı