Ekonomi

Emeklilere Müjde Promosyon Ödemeleri Erkene mi Alındı?

Ziraat Bankası Şube Bankacılığı Grup Başkanı Süleyman Türetken yapmış olduğu açıklamada “Emeklilerimizin promosyon ödemeleri daha evvel açıklamış olduğumuz takvim çerçevesinde devam etmekle birlikte Mayıs ayında ödenecek promosyonlar da 1 ay öne çekilerek Nisan ayında tamamlanacaktır.


HER KESİMİN BANKASI OLACAĞIZ

Ziraat Bankası Şube Bankacılığı Grup Başkanı Süleyman Türetken, her kesimin ve herkesin bankası olma hedefi ile en büyük proje firmalardan en küçük işletmelere, öğrenciden emekliye kadar tüm bireylere, tarım başta olmak üzere tüm sektörlere finansman ve diğer bankacılık hizmetlerini en etkin şekilde sunma gayretinde olduklarını söyledi.

MAYIS PROMOSYONLARI 1 AY ÖNE ÇEKİLDİ

Türetken “Emeklilerimize yönelik promosyon uygulamasında öncü olarak 4,7 milyon emekli müşterimizden hali hazırda 2,6 milyonuna yaklaşık 1 milyar TL tutarında promosyon ödemesini yaptık. Emeklilerimizin promosyon ödemeleri daha evvel açıklamış olduğumuz takvim çerçevesinde devam etmekle birlikte Mayıs ayında ödenecek promosyonlar da 1 ay öne çekilerek Nisan ayında tamamlanacaktır. Emekli müşterilerimizden sadece taahhütname alınmakta, herhangi bir ürün koşulu istenmemektedir. Taahhütnamelerin şubelerimizin yanı sıra

EMEKLİLERE PROMOSYON ÖDEMELERİNDE 2 MİLYAR TL’YE ULAŞACAĞIZ

ATM, internet şube, müşteri iletişim merkezi ve SMS ile de alınabilmesi ile uygulama hızımızı da çoğaltmış durumdayız. Emeklilerimize ödeyeceğimiz promosyon ödemeleri 2 milyar TL tutarına ulaşacak olup, 2016 sene karımızın yaklaşık 3’te biri bu ödemeler için kullanılmış olacak.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı