Gap

Elazığlı Taraftarlar Bombalı Saldırılara Tepki İçin Toplandı

Elazığlı taraftar grupları ortak olarak İstanbul’da ve Kayseri’de gerçekleşen bombalı saldırıları kınamak için basın açıklması düzenledi

Elazığ’daki taraftar grupları tarafından, bugün Kayseri ve geçen hafta da İstanbul’da yaşanan bombalı saldırıları kınayan bir basın açıklaması düzenlendi.

Saat 14.00’de bir araya gelen taraftar grupları tekbirler getirerek öğretmen evi önüne kadar yürüyerek, yaşanan saldırıları kınayan bir basın açıklaması yaptılar.

Açıklamayı Elazığspor Taraftar grubu başkanı Ferhat Çiçek yaptı. Saldırılarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Hazar Strateji ve Araştırma Derneği Başkanı Bilal Çoban ise “Ülkemizde meydana gelen saldırılar, Halep ve diğer İslam ülkelerinde yaşananlar öfkemizi içimizde tutmaktan bizi bir hal etti. Bizler halk olarak sadece tepkimizi gösterebiliriz, bunun haricinde hükümet birlik içinde, terörle kararlı bir şekilde mücadele edecek. Terörün her türlüsüyle mücadele edilmeli. Bu PKK, FETÖ, DAİŞ hiç fark etmez. Bu millet artık huzur istiyor, istikrar istiyor. Bunları sağlamakta siyaset kurumunun görevidir. Siyaset kurumunu göreve davet ediyoruz.” dedi.

Yapılan açıklamanın ardından kalabalık sessiz bir şekilde dağıldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu