Biyografi

Ebru Gündeş İzmir’de Neden Şok Yaşadı?

​14 Şubat Sevgililer Gününde İzmirli hayranlarıyla buluşan Ebru Gündeş, sahne üzerinde olan dev asma ışıklandırma aşağı doğru çökmesiyle birlikte kısa bir zaman panik yaşandı.

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, 14 Şubat Sevgililer Gününde İzmir’de konser verdi. Konserde, sahne üzerinde dev asma ışıklandırmalar aşağı çökmesi, kısa zaman paniğe sebep oldu. 

Yaşanan olaydan sonra Gündeş, “Buna nazar diyelim, zaten konu ben olunca nazar değmesi de normal.

BURASI HUZUR BULDUĞUM ŞEHİR

Arabesk, fantezi ve pop müziğin güçlü sesi Ebru Gündeş, 14 Şubat Sevgililer Gününde İzmirli hayranlarıyla buluştu. 

Tiamo Tur’un organizasyonuyla Kaya İzmir Thermal & Convection’da sahne alan güzel şarkıcı, programa duygusal şarkılarıyla başladı. Yaklaşık bin 500 izleyici katıldığı konserde Gündeş, 14 Şubat Sevgililer Gününü kutlayarak, en sevilen şarkılarını sevgililer için söylemiş oldu. Şarkı aralarında hayranlarıyla sohbet yapan Gündeş, İzmir’de konser vermekten mutluluk duyduğunu belirtti, “Burası huzur bulduğum bir şehir. O yüzden İzmir’e her defasında koşarak geliyorum.

BUNA NAZAR DİYELİM

Gündeş, Sevgililer Gününe özel olarak hazırladığı repertuvarından birbirinden güzel şarkılarını söylerken, sahnede ise talihsiz an yaşandı. Gündeş’in sahnede şarkı söylediği esnada sahne üzerindeki dev asma ışıklandırmaların aşağı çökmesi, salonda kısa bir panik oldu. 

Yaşanan olay karşısında soğuk kanlılığını koruyan usta sanatçı, “Buna nazar diyelim, zaten konu ben olunca nazar değmesi de normal” diyerek salonda yaşanan o gerginliğe son verdi.

SORUN GİDERİLDİ KALDIĞI YERDEN DEVAM ETTİ

Yaşanan sahne kazasından sonra sorun giderilmesiyle Gündeş, konserine kaldığı yerden devam etti. Duygusal şarkıların ardından hareketli parçalara geçiş yapan Gündeş, sahnede göstermiş olduğu performansıyla konuklarından tam not aldı. Hareketli parçalarla konuklarını eğlendiren Gündeş’ sahnede profesyonel dansçıları eşlik yaptı.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu