Kültür

Düğün ve Davetlerde RAMSEY Farkı!

Düğün ve Davetlerde RAMSEY Farkı! Minimalist, sade ama iddialı detayların ön plana çıktığı koleksiyonda modern ve fit kesimler kişiselleştirilmiş detaylarla birleşiyor. Koleksiyon, RAMSEY erkeğinin farkını düğün ve davetlerde de ortaya çıkarıyor.

RAMSEY, bahar ve yaz düğünleri ile davetlere özel şık bir koleksiyon sunuyor. Minimalist, sade ama iddialı detayların ön plana çıktığı koleksiyonda modern ve fit kesimler kişiselleştirilmiş detaylarla birleşiyor. Koleksiyon, RAMSEY erkeğinin farkını düğün ve davetlerde de ortaya çıkarıyor.

Koleksiyonda klasik smokin takım şıklığının yanı sıra smokin ceket, pantolon, yeleğin bir araya gelmesinden oluşan yenilikçi üçlü kombinler dikkat çekiyor. Smokin takım ve ceketlerde renkte klasik siyah ve lacivertin yanı sıra açık hava düğün ve davetleri için gri, mavi, ekru da renk alternatifleri arasında yer alıyor.

Smokin ceketlerde dik omuzlar geniş ve uzun yakalar kullanılırken; pantolonlarda dar ve kısa paçalar bu yaz da hâkimiyetini koruyor. Klasik smokin şıklığı için ata yaka gömlek ilk tercih olmayı sürdürürken, trendy görünümler için ise klasik yaka gömlek kullanılarak papyon ile kombinlenebiliyor.

Büyük desenli ipek papyonlar ve şalların öne çıktığı, yaka çiçekleri, ipek ve saten mendiller, kol düğmeleri ile ayakkabı, kemer gibi RAMSEY’in geniş aksesuar koleksiyonundaki parçalar erkeklerin davet şıklığını tamamlıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı