Güncel

Dönerden Modaya Transfer

Dönerden Modaya Transfer Avva’ya Yeni Transfer Medyanın tecrübeli isimlerinden Nihan İNAL, erkek giyiminin önemli firmalarından Avva’nın yeni Kurumsal İletişim Müdürü oldu. Son 2 yıldır KasapDöner’de Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapan Nihan İnal, AVVA’nın yeni Kurumsal İletişim Müdürü oldu.

Avva’ya Yeni Transfer Medyanın tecrübeli isimlerinden Nihan İNAL, erkek giyiminin önemli firmalarından Avva’nın yeni Kurumsal İletişim Müdürü oldu. Son 2 yıldır KasapDöner’de Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapan Nihan İnal, AVVA’nın yeni Kurumsal İletişim Müdürü oldu.

Son 2 yıldır KasapDöner’de Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapan Nihan İnal, AVVA’nın yeni Kurumsal İletişim Müdürü oldu. İnal, yeni görevinde bütün kurumsal iletişim fonksiyonlarından, şirketin basın ilişkileri stratejilerinin belirlenmesi ve uygulamasından sorumlu olacak.

AVVA HAKKINDA

Erkek giyimine yeni bir anlayış getirerek moda dünyasında iddialı bir çıkış yapan AVVA, genç, sofistike, güncel ve özgün çizgisiyle çok kısa sürede stil sahibi erkeklerin ruhunu yansıtan farklı bir moda dili oluşturdu.

AVVA, dünya modasında bir Türk markası olarak beğeni toplamaya devam ederken, özgün tasarımları ve kalite anlayışıyla, kısa zamanda Türkiye tekstil sektörünün de en önemli markalarından biri oldu.

Türkiye’de de yatırımlarını sürdüren Dido Group; AVVA’yı gerek şirket, gerekse bayi mağazaları aracılığıyla Türkiye’de de güçlü ve bilinen bir marka konumuna getirdi.

Bugün Almanya, Romanya, Özbekistan, Rusya, Ukrayna, Suudi Arabistan, Fas, Mısır, Suriye ve Libya’da mağazaları olan, Amerika’da 600’ün üstünde satış noktası bulunan, 120 ülkede tescillenmiş bir marka konumuna gelen AVVA, dünya genelinde 4 binin üzerinde noktada moda severler ile buluşuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı