Sağlık

Doktorlar Silahlı Saldırıdan Sonra O Gece Yardıma Koştu

Reina’da silahlı saldırı sonrası istanbul’da bir gurup doktor whatsapp üzerinden haberleşip toplandı ve hastanelere yardıma koştu , Kahraman doktorlardan silahlı saldırı’da yaralananlara acil müdahale yapıldı

Ortaköy’deki bir gece kulübünde silahlı saldırı gerçekleştirildi. Terör saldırısında bir çok yaralı var. Hekimler her terör saldırında olduğu gibi hastaneler yardıma koştu. 

Olay sonrası Şişli Etfale giden Dr.Mehmet Mihmanlı’nın sosyal medyadan yaptığı paylaşımında hekimlerin hemen organize oldukları görülüyor. DrçMihmanlı şu paylaşımı yaptı:

2017 nin birinci günü ilk saatler. Saat 01.20. Alçak terör Noel baba kılığında geldi. Ben ve meslektaşlarım yine koştuk hastaneye. Verdiğim komut kısaydı. “Ben geliyorum hastaneye yakın olanlar gelsin”. Hastaneye yakın Ve uzak demeden tüm arkadaşlarım geldi. İlk yaralılarla beraber Biz de hastaneye vardık. Can pazarından can kurtarmak için Sabaha kadar didindik. Çok adi çok kalleş çok namert kullanmışlar silahlarını. Vahşet ve katliamı kınıyorum. 
Geçmiş olsun Türkiye. Geçmiş olsun Milletimize.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu