Güncel

Doğtaş’tan bohem ve modern bir tasarım Mantini

Doğtaş’tan bohem ve modern bir tasarım Mantini Doğtaş Mobilya’nın yeni Mantini Koltuk Takımı, her tarza uyan stiliyle yaşam alanlarınızdaki eksikliği gideriyor.

Doğtaş Mobilya’nın yeni Mantini Koltuk Takımı, her tarza uyan stiliyle yaşam alanlarınızdaki eksikliği gideriyor Doğtaş’ınister bohem ister modern görünüme bürünen yeni koltuk takımı Mantini, günümüzün küçük metrekareli evlerine de geniş yaşam alanlarına da uyum sağlıyor. Yüksek konfor anlayışının ön planda olduğu Mantini’yi farklı kombinasyonlarla tarzınıza göre şekillendirebilirsiniz.

Temizlik Mantini ile Çok Kolay!

Mantini koltuk takımı, ince detaylar düşünülerek tasarlandı. Kollarında ve sırt minderlerinde dekoratif düğmeli dikiş uygulaması bulunan Mantini, yüksek konik ayak yapısı ile çok kolay temizlik imkanı sunuyor. İnce ve zarif kolları ile mekanlarda ferah bir atmoster yaratan ve daha geniş oturum alanı sunan Mantini Koltuk Takımı, yüksek konfor anlayışı ön planda tutularak tasarlandı.

Ceviz ve ekru renklerinde iki farklı ayak seçeneği bulunan Mantini Koltuk Takımını tüm Doğtaş mağazalarında bulabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı