Ekonomi

Doğtaş, Çin Fuarı’ndan güzel haberlerle döndü

Doğtaş, Çin Fuarı’ndan güzel haberlerle döndü: Türk mobilyasını başarıyla temsil eden Doğtaş, Çin’in Guangzhou kentinde düzenlenen, dünya mobilya sektörünün buluştuğu Çin Uluslararası Mobilya Fuarı’nda (CIFF) katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.


Dünyanın birçok noktasında yer alan mağazalarıyla birlikte 32 ülkeye aktif ihracat yapan ve yurtdışında Türk mobilyasını başarıyla temsil eden Doğtaş, Çin’in Guangzhou kentinde düzenlenen, dünya mobilya sektörünün buluştuğu Çin Uluslararası Mobilya Fuarı’nda (CIFF) katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Fuarda yer alan standında yeni koleksiyonlarını sergileyen ve 27 farklı ülkeden sektör firmalarının taleplerini değerlendirmek üzere 100’ün üzerinde görüşme gerçekleştiren Doğtaş, önümüzdeki günlerde ses getirecek sürpriz anlaşmalara hazırlanıyor.

Global pazardaki konumu her yıl güçlenen Doğtaş, ihracata yönelik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 18-21 Mart tarihlerinde Çin’in Guangzhou kentinde yapılan Mobilya Fuarı’ndan yer alan Doğtaş, 17-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan Isaloni 2018 Mobilya Fuarı’nda da stant açarak Türk mobilyasını yurtdışında temsil edecek.

Ersin Serbes: “2018’i ihracat yılı ilan ettik, uluslararası fuarlarda Türk mobilyasını temsil ediyoruz”

Doğtaş CEO’su Ersin Serbes, katıldıkları uluslararası sektörde en önemli ilk üç fuardan biri olan Çin Fuarı ile ilgili olarak; “2018’i ihracat yılı ilan ettik. Fuar boyunca, Doğtaş standımızda yer alan koleksiyonlarımızı, yurtdışındaki yaygınlığımızı ve yatırımlarımızı, uluslararası pazarlara tanıtmanın mutluluğunu yaşadık. Çin Fuarı’nda yaptığımız görüşmeler ihracat hedeflerimize yaklaşmamızı sağlayacak. Uluslararası fuarlara katılarak Türk mobilyasını dünyaya tanıtmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki ay dünyanın en çok takip edilen mobilya fuarı olan Isaloni’de yine standımızla yer alacağız. Mevcut pazarlarda güçlenip, yeni pazarlara da açılarak; dünyada yayılmaya ve Doğtaş markamızı uluslararası arenada daha fazla duyurmaya devam edeceğiz” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu