Gap

Diyarbakır’da Yapılacak Olan Etkinlik İçin Bazı Yollar Kapalı Olacak

Diyarbakır’da pazar günü bazı yollar kapanacak. ​Diyarbakır’da pazar günü yapılacak Mewlid etkinliğinden dolayı bazı yolların kapanacağı belirtildi.Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından Diyarbakır’da 22 Nisan 2018 Pazar günü düzenlenecek olan Mewlid etkinliğinden dolayı Diyarbakır Valiliği bazı yolların kapanacağıyla ilgili bilgilendirmede bulundu.

Valilik tarafından yapılan açıklamada, “İlimizde 22 Nisan 2018 Pazar günü Nevruz Parkta yapılacak olan Kutlu Doğum Etkinlikleri kapsamında vatandaşlarımızın etkinliğin yapılacağı alana yakın yollarda giriş ve çıkışlarda mağdur olmaması adına etkinlik süresince trafiğe kapatılacak olan yollar ve alternatif güzergâhlar aşağıda belirtilmiştir.” denildi.

Açıklamada 21 Nisan Cumartesi günü saat: 00.00 ile etkinlik bitimine kadar kapatılacak olan yollar şöyle sıralandı:

“Zümrütkent Caddesinde; Tüvtürk Muayene İstasyonu Kavşağından Fidanlık Kavşağına kadar olan kısım ve bu caddeye açılan cadde ve sokaklar kapatılacaktır.

Evrim Alataş Caddesinde; Evrim Alataş Caddesi Aram Tigran Caddesi kesişiminden Nevruz Park Altında Bulunan Evrim Alataş Caddesi Şengal Caddesi kesişimi boyunca ve bu caddeye açılan cadde ve sokaklar kapanacaktır.

Alternatif olarak; Yeni Mardin Yolu, Çevik Caddesi, Zümrütkent Caddesi Mezarlık Yolu ve Yenihal 2’nci Cadde’ye verilecektir.”

İLKHA

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı