Gap

Dikkat Haftasonu Urfa’da Elektrikler Kesilecek

Halkı devletten soğutma adına sıklıkla gap bölgesinin elektriklerini kesen Dicle Elektrik kışın en çetin günlerini yaşarken neden tesis çalışması yaptığıda kafa karıştırıcı.Dicle Elektrik tarafından yapılan açıklamaya göre yeni tesis çalışmalarından dolayı hafta sonu planlı elektrik kesintisi uygulanacak.

Şanlıurfa’da sözde yapılacak olan bakım onarım çalışmalarından dolayı Dicle Elektrik  tarafından yapılan açıklamaya göre yeni tesis çalışmalarından dolayı hafta sonu planlı elektrik kesintisi uygulanacak.

Halkı devletten soğutma adına sıklıkla gap bölgesinin elektriklerini kesen Dicle Elektrik kışın en çetin günlerini yaşarken neden tesis çalışması yaptığıda kafa karıştırıcı.

DEDAŞ’tan verilen bilgiye göre, Diyarbakır-Şanlıurfa karayolunun 10. Kilometresinde bulanan TM-4 trafo merkezindeki F14 Yağsan fiderinden Halis Un ve Erdem Plastik çıkışlarında yeni tesis çalışması yapılacak.
Yapılacak olan bu çalışma nedeniyle 31 Aralık 2016 cumartesi ve 1 Ocak 2017 Pazar günü 09.00-17.00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.
Yapılacak olan planlı kesintilerden Diyarbakır- Şanlıurfa karayolunun 10. kilometresinde bulunan fabrikalar ve petrol ofisleri etkilenecek.

Editör Mehmet Yakan

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu