Güncel

Didem Uslu’ya Ait Farklı Ceset Parçaları Bulundu

Edirne’nin Keşan ilçesinde ormanlık alanda gazeteye sarılı halede bulunan kesik kolun kayıp olan oryantal Didem Uslu’ya ait olduğu tespit edildi. Kolun kime ait olduğunun belirlenmesinin ardından polis ormanlık alandaki araştırmalarını genişletti. Dehşet veren olayda Uslu’nun başı ve vücudunun önemli bir bölümü bulundu.

Edirne’nin Keşan ilçesinde, yakacak toplamak için ormanlık alana giden bir kişinin gazeteye sarılı halde bulduğu kesik kolun, kayıp oryantal Didem Uslu’ya ait olduğu ortaya çıktı.

 

KOLUN DİDEM USLUYA AİT OLDUĞU BELİRLENDİ

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Grup Amirliğince yapılan parmak izi sorgulamasında kolun, oryantal Didem Uslu’ya ait olduğu belirlendi.

 

BAŞKA VÜCUT PARÇALARI DA BULUNDU

Kolun kime ait olduğunun belirlenmesinin ardından polis ormanlık alandaki araştırmalarını genişletti. Çalışmalara Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yanı sıra İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ve Edirne’den gelen köpekli özel arama timleri de katıldı. Ormanlık bölgedeki aramalarda kesik kolun bulunduğu yerin yaklaşık 200 metre ilerisinde başka vücut parçalarına daha rastlandığı öğrenildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu