Biyografi

Deniz Akkaya’ Artık Hangi Kanalda Program Yapacak?

Eski kanalı Star TV’den geçtiğimiz ayda olaylı bir şekilde programdan ayrılan Deniz Akkaya, video izleme platformu Youtube’da yayına başlamış olacak.

Duymayan Kalmasın’ programıyla geçen sezon bomba gibi giriş yapan ve Seren Serengil ile müthiş bir uyum sağlayan Deniz Akkaya, programdan ayrılma kararı ile adeta şoka girmişti. Uzun zaman sessizliğini koruyan Deniz Akkaya, internet yayıncılığına adım atmış olacak.

YAYIN POLİTİKASI SEBEBİYLE KANALI TERK ETTİ

Seren Serengil ile beraber sunuculuğunu yapmış olduğu sabah programını ‘terör saldırıları sonrasında yayın politikası’ sebebiyle ayrıldığını söyleyen Deniz Akkaya, “Benim için yas günüdür, şov her zaman devam etmemelidir” açıklamasını yapmıştı. 

Star TV’de yayınlanan programı bir günde verdiği kararla ayrılan Akkaya’nın, ekranlardaki akıbeti merak konusu oldu.

KENDİ İŞİNİN PATRONU OLUYOR

Uzun bekleyiş döneminden sonra Deniz Akkaya, bir nevi ‘kendi işinin patronu’ oluyor. Kendi kanalını video izleme platformu ‘Youtube’da açma kararı alan ünlü sunucu, çok daha esnek ve özgür bir yayın politikası izleyebilecek. Deniz Akkaya’nın yanı sıra, Ahu Tuğba, Buse Terim, Didem Soydan gibi adlar da Youtube’da kendi kanallarını yönetiyor.

TELEVİZYONDA DA VARIM AMA BURASI BAMBAŞKA

Sosyal medyadan duyuruyu yapan Akkaya, “Sona hazırlanıyoruz. Ve farklı, bambaşka bir kanal ile geliyoruz. Televizyon platformunda da varım ama burası bambaşka.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu