Gap

Demirkol, Sırrın Mahallemizin Alt Yapı ve Yollarını Tamamladık

​Haliliye Belediye Fevzi Demirkol, Sırrın Mahalle Muhtarı İbrahim Kara’yı ziyaret ederek, yapılan çalışmalarla ilgili istişarede bulundu. Haliliye Belediyesi olarak Sırrın Mahallesi’nde park bahçe, temizlik ve yol anlamında kalıcı hizmetler yaptıklarını vurgulayan Başkan Demirkol, “Sırrın Mahallemizde bize ait olan tüm yolları tamamladık” ifadelerini de kullandı.

Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat ile birlikte Sırrın Mahallesi’ni ziyaret etti. Başkan Demirkol, burada Mahalle Muhtarı İbrahim Kara ile görüşerek, istişarede bulundu. Sırrın Mahallesi’nde Haliliye Belediyesi olarak yaptıkları çalışmaları anlatan Başkan Demirkol, vatandaşların memnuniyetini her zaman düşündükleri vurgusunu yaptı. Köylükent ve Gürcütepesi bölgeleri de dahil olmak üzere Sırrın’ın tüm yollarını yaptıklarını anlatan Başkan Demirkol, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Sırrın Mahallemiz ve Mahalle Muhtarımız Sayın İbrahim Kara’yı, AK Parti Haliliye İlçe Başkanımız Sayın Mehmet Canpolat ile birlikte ziyaret ettik. Sırrın bölgemizdeki çalışmalarımızla ilgili istişarede bulunduk. Yapmış olduğumuz çalışmaları, bir kez daha yerinde gördük. Sırrın Mahallemizde Köylükent bölgesinde, Haliliye Belediyesi’ne ait olan tüm yollarımız tamamlanmıştır. Yeni açılan yollarda dahil olmak üzere, kilitli taş döşenmiştir. Aynı şekilde Sırrın’ın geçmişten beri hizmet alamayan bölgesi olan Gürcütepe bölgesinde de, kilitli taş çalışmalarımızı tamamlamış bulunmaktayız. Daha önceden çamur deryası halinde olan Gürcütepe’de şimdi insanlarımız sokakta dolaştığı zaman ayaklarına çamur bulaşmamaktadır. Bu çalışmalarımızı daha öncesinden muhtarımızla birlikte istişare ederek, durumun aciliyetine göre program yaptık ve hizmetlerimizi tamamladık.”
 
Sırrın’daki tüm parklarda da çalışmalar yaptıklarını hatırlatan Başkan Demirkol, açıklamasını şöyle tamamladı: “Yine Sırrın Mahallemizdeki parklarımıza banklar, piknik masaları koyduk. Halkımızın yaz akşamları ailesiyle birlikte zaman geçirmesini ve bu zamanı geçirirken de mutlu bir şekilde, temiz bir ortamda olmasını temin ettik. Sırrın Mahallemizde, bölgeden geçen Cavsak Deresi’ni de belirli aralıklarla iş makineleriyle temizliyoruz. İlaçlama çalışmalarımız da gayet mükemmel bir şekilde bu bölgede devam etmektedir. Halkımızın memnuniyetini muhtarımız bize ilettiler. Bizde sahada bizzat halkımızın memnuniyeti dinledik. Bizi sıcaklıkla karşıladığı için Muhtar İbrahim Kara’ya ve mahalle sakinlerine, bana refakat eden İlçe Başkanımız Mehmet Canpolat’a teşekkür ederim.”
 
MUHTAR KARA, BAŞKAN DEMİRKOL’A TEŞEKKÜR ETTİ
Mahalle Muhtarı İbrahim Kara da, Haliliye Belediyesinin yaptığı çalışmalardan memnun olduklarını ve bu nedenle mahalleli adına Başkan Fevzi Demirkol’a teşekkür ettiğini söyledi. Kara, şunları kaydetti:
“Sayın Başkanımız Fevzi Demirkol’a, mahallemize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Başkanımın ifade ettiği gibi tüm hizmetler gerçekleşti. Allah razı olsun. Her zaman yanımızda, tüm sorunlarımızı çözüyor. Başkanımız, Gürcütepe bölgemizi çamurdan kurtardı. Kendine düşen tüm görevleri tamamladı. 15 metre altındaki tüm yolları başkanımız bitirdi. Sırrın Deremizin belirli zamanlarda iş makineleriyle, personelleriyle temizliği sağlanıyor.”
 
İlçe Başkanı Mehmet Canpolat ise teşkilat olarak yapılan çalışmaları zaman zaman yerinde incelediklerini ve ak belediyelerin hizmet belediyeleri olduğunu kaydetti.
Başkan Demirkol, açıklamasının ardından vatandaşlarla görüşerek mahalleden ayrıldı.

Editör Mehmet Yakan

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu