Gap

Demirkol, Haliliye İlçesine Bağlı Köylerde İncelemelerde Bulundu

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, pazar mesaisinde kırsal mahallelerde yapılan çalışmaları yerinde inceleyip, 16 Nisan’da yapılacak referandum için evet desteği istedi. Balkatan, Gümüştaş ve Üçkuyu mahallelerini ziyaret eden Başkan Demirkol, “Hizmetlerimiz kent merkezinde ve kırsal mahallelerimizde aynı süratle devam ediyor” dedi.

Başkan Fevzi Demirkol, ilk olarak Balkatan kırsal Mahallesi’ni ziyaret etti. Burada Mahalle Muhtarı İsmail Kırmızı ve mahalle sakinleri tarafından karşılanan Başkan Demirkol, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan mahalle içi yolları ve kullanıma sunulan çok amaçlı kültür evinde incelemelerde bulundu. 16 Nisan’da yapılacak olan referandum için mahalle sakinlerinden evet için destek de isteyen Başkan Demirkol, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamasında şunları söyledi:
“Balkatan Mahallemizde, Fen İşleri Müdürlüğümüzün yapmış olduğu çalışmaları yerinde inceledik. Fen İşleri Müdürlüğümüz, mahalle içi yolları yapmaktadır. Daha öncesinde yapmış olduğumuz çok amaçlı kültür evini inceleme imkanı bulduk. Hizmetlerimiz kırsal mahallelerimizde de devam etmektedir. Haliliye kırsalının genelinde hizmetlerimiz devam etmektedir.”

Başkan Demirkol’un talimatlarıyla da, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Gümüştaş Mahallesi’nde yol yapım çalışmaları için bölgeye gitti.
Başkan Fevzi Demirkol ise, açıklamasında şunları söyledi:

“Üçkuyu Mahallemizi ziyaret ettik. Bizi ziyaretimizde sıcaklıkla karşılayan Muhtarımız Mehmet Bilik ve mahalle sakinlerine teşekkür ediyoruz.  Haliliye Belediyesi olarak Üçkuyu’da yapmış olduğumuz çok amaçlı kültür evini inceledik. Kültür evi, cami ve okul çevresinde kilitli taş döşeyerek yollar yaptık. Üçkuyu Mahallemizin mahalle içi yollarını tamamlamış bulunuyoruz. Halkımızın her zaman hizmetinde olduğumuzu, hizmetlerimizin kent merkezi ve kırsalda aynı süratle devam ettiğini açıklamak istiyorum.”

Editör Ramazan Cengiz
 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu