Gap

Demirkol: Bağlar Kırsal Mahallesinde İccelemede Bulundu

Fevzi Demirkol, pazar mesaisinde kırsal mahallelerde yapılan çalışmaları incelemek amacıyla Bağlar Mahallesini ziyaret etti. Yol yapım çalışmaları ile çok amaçlı kültür evinde denetlemelerde bulundu

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, pazar mesaisinde kırsal mahallelerde yapılan çalışmaları incelemek amacıyla Bağlar Mahallesini ziyaret etti. Yol yapım çalışmaları ile çok amaçlı kültür evinde denetlemelerde bulunan Başkan Demirkol, “Merkez ile kırsal ayrımı yapmadan çalışmalarımızı yürütüyoruz” dedi.
 
Başkan Fevzi Demirkol, hafta sonu mesaisinde Haliliye halkıyla buluşmayı sürdürdü. Bağlar kırsal Mahallesini ziyaret eden Başkan Fevzi Demirkol, Mahalle Muhtarı Ahmet Demirel ve mahalle sakinleri tarafından karşılandı. Fen İşleri Müdürlüğünce mahalle içi yollar ile Yanık Sokakta yürütülen çalışmaları inceleyen Başkan Demirkol, mahalle sakinlerinin de talep ve teşekkürlerini aldı. Yapılan çalışmalarla ilgili mahalle sakinleriyle sohbet eden Başkan Demirkol, Muhtar Demirel ile de istişarede bulundu.
Haliliye Belediyesince mahallede yapılan çok amaçlı kültür evinde de incelemelerde bulunan Başkan Demirkol, yaptığı açıklamada, “Merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bir pazar gününü daha kırsal mahallelerimizde, mahalle sakinlerimizle görüşerek geçirdik” dedi.
Mahalle Muhtarı Ahmet Demirel de, yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Fevzi Demirkol’a teşekkür etti.
 
Başkan Demirkol, incelemelerinin ardından mahalleden ayrıldı.

Editör: Mehmet YAKAN

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı