Kültür

Deborah Milano’dan yeni Camouflage Koleksiyonu!

Deborah Milano’dan yeni Camouflage Koleksiyonu! Deborah Milano’nun yeni koleksiyonu Camouflage ile göz kamaştırmaya hazır mısınız? Sadece Watsons’ta ve watsons’da satışa sunulan yeni koleksiyon ile baharı canlı ve pürüzsüz bir ciltle karşılayın.

 Deborah Milano’nun yeni koleksiyonu Camouflage ile göz kamaştırmaya hazır mısınız? Sadece Watsons’ta ve watsons’da satışa sunulan yeni koleksiyon ile baharı canlı ve pürüzsüz bir ciltle karşılayın. İtalyan kozmetik markası Deborah Milano, kusursuz İtalyan estetiğini yeni koleksiyonu Camouflage ile sizlere sunuyor.

Herkesin gözü üzerinizde olacak

Kusursuzluğu hedefleyerek cilt kusurlarını örtmeye ve doğal bir görünüm sağlamaya yardımcı olan yeni Camouflage Koleksiyonu Makyaj Bazı, Stick Fondöten, Kapatıcı Paleti’nden oluşuyor.

Hem tek başına hem de fondötenin altına uygulanabilen Makyaj Bazı, cilt tonunu eşitlerken gözenekleri kapatmaya ve ciltteki çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. İki farklı renk çeşidiyle sunulan makyaj bazında, yeşil renk ciltteki kızarıklık görünümünü örterkenlila rengi ise solgun ciltleri aydınlatarak tende canlı bir görünüm sağlıyor.

Stick Fondöten; ciltte yağlı ve ağır bir görünüm oluşturmadan kusurları mükemmel bir şekilde kapatmaya ve cildi beslemeye yardımcı olur. Açık ve koyu olmak üzere iki renk seçeneği sunulan Stick Fondöten, kolay uygulanabilen yapısıyla kullanım kolaylığı sunuyor.

Her cilt tipine uygun olarak tasarlanan ve altı farklı renk tonundan oluşan Kapatıcı Paletiile cildiniz bakımlı ve aydınlık bir görünüm kazanıyor. Cilt lekelerini, göz altı halkalarını ve morluklarını kapatmaya yardımcı olan Kapatıcı Paleti ideal renk tonunu elde etmek için karıştırılabilen yapısıyla makyajı tamamlıyor.

Watsons’da her zaman daha fazlası var!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu