Ekonomi

Çukurova Balkon’da Mart ayına özel kampanya

SON Grup şirketlerinden Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon’da Mart ayına özel olarak başlattığı kampanya ile yüzde 5 peşinatla hemen teslim konut fırsatı sunuyor.

17.500 TL peşinatla kira öder gibi alınabilen hemen teslim balkonlu daireler

 

SON Grup şirketlerinden Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon’da Mart ayına özel olarak başlattığı kampanya ile yüzde 5 peşinatla hemen teslim konut fırsatı sunuyor. 31 Mart’a kadar devam edecek kampanya kapsamında; peşinatın kalan yüzde 15’lik kısmı bir yıl sonra, daire tutarının yüzde 80’i ise 120 ay vadeli banka kredisi ile ödenebiliyor. Deniz ve orman manzaralı balkonları ve bol alternatifli daire tipleriyle dikkat çeken Çukurova Balkon’un yeni kampanyası ile 17.500 TL peşinat ödeyerek hemen oturuma ya da kiraya vermeye uygun bir daire sahibi olmak mümkün. Aylık 4.300 TL taksitle 120 ayda kira öder gibi konut alma fırsatı sunulan kampanyada, Mart 2019’da 52.500 TL ödeme yapmak yeterli oluyor.

İnşaat sektöründe 25 yıldır markalı konut projeleriyle öne çıkan SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, Kartal’da konumlanan teslime hazır projesi Çukurova Balkon’da Mart ayına özel olarak başlattığı yeni kampanyasıyla ev almayı kolaylaştırıyor. 31 Mart’a kadar geçerli olacak yeni kampanya kapsamında sadece yüzde 5 oranında düşük bir peşinat ödeyerek ev alanlar, peşinatın kalan yüzde 15’ini bir yıl sonra, daire tutarının yüzde 80’ini ise 120 ay vadeli banka kredisi ile ödeyebiliyor. Kira öder gibi ev sahibi yapan bu kampanya ile 17.500 TL peşinat, bir yıl sonra 52.500 TL ve 120 ayda aylık 4.300 TL taksit ödeyerek ev sahibi olunabiliyor. Her zevke ve ihtiyaca uygun bol alternatifli daire tiplerinin yer aldığı Çukurova Balkon’da tüm dairelerde büyüklüğü oranında en az bir balkon, bazı dairelerde ise geniş teraslar ve bahçe katı kullanım alanı buluyor.

Aynı büyüklükteki dairelerin bile iç mimarisi birbirinden farklı

19 ve 20 katlı iki blokta toplam 261 konutun yer aldığı Çukurova Balkon’da, daireler 65 ila 273 metrekare arasında değişiyor. Aynı büyüklükteki dairelerin bile iç mimarisi ve metrekare dağılımının değiştiği projede, tercihe göre kimi dairelerin salonu, kimi dairelerin ise mutfak ya da yatak odaları farklı büyüklüklerde planlandı. Bu doğrultuda projede 3 farklı tipte 1+1, 60 farklı tipte 2+1, 10 farklı tipte 3+1 ve 5 farklı tipte 4+1 daire yer alıyor. Ayrıca ebeveyn banyosu, giyinme odası, kiler, teras, bahçe kullanımı gibi alternatifler içinden seçim yapma şansı da bulunuyor.

Metroya 600 metre, ormana 2 dakika

Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Kartal metrosuna ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede konumlanan Çukurova Balkon, merkezi konumu sayesinde ulaşım kolaylığı sağlıyor. Deniz, adalar ve orman manzaralı daireleriyle dikkat çeken Çukurova Balkon, şehrin gürültüsü ve trafiğinden uzak, ormanın yanı başında ferah bir yaşamın kapılarını aralıyor.

750 metrekarelik iki katlı sosyal tesis

Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı mevcut. Projenin sosyal alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. Kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanılabiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu