Ekonomi

Çukurova Balkon’da Hemen Teslim Kiracılı Daire

Çukurova Balkon’da Hemen Teslim Kiracılı Daire Kartal’da 0,99 faiz oranı ile 78 farklı tipte balkonlu, teraslı, bahçeli konut SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon’da yeni bir kampanya başlattı. Nisan ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında hemen teslim daireler 0,99 faiz oranıyla satışa sunuluyor.

SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon’da yeni bir kampanya başlattı. Nisan ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında hemen teslim daireler 0,99 faiz oranıyla satışa sunuluyor. Her zevke ve ihtiyaca uygun, balkonlu, teraslı, bahçeli, 78 farklı daire tipiyle oturum için ideal bir proje olan Çukurova Balkon, aynı zamanda cazip bir yatırım fırsatı sunuyor. Çukurova Gayrimenkul’un kiralama konusunda anlaşmalı olduğu Adason Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Danışmanlığı şirketi, yatırım amacıyla projeden konut satın alanlara kısa sürede uygun profilde kiracı buluyor.

İnşaat sektöründe 25 yıldır prestijli projelere imza atan SON Grup şirketlerinden Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’un yükselen değeri Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon’da Nisan ayına özel kampanya başlattı. 0,99 faiz oranı ile ev almayı kolaylaştıran Çukurova Balkon, bol alternatifli daire tipleriyle her zevke ve ihtiyaca uygun çözüm sunuyor. Tüm dairelerde büyüklüğü oranında en az bir balkon bulunan Çukurova Balkon’da, bazı dairelerde iki ya da üç balkon, bazılarında ise 30 metrekareye kadar teras ya da 20 metrekareye kadar bahçe kullanım alanı yer alıyor. Nisan ayı boyunca geçerli olacak kampanya ile ev sahibi olmak isteyenlere daireleri hemen teslim edilebiliyor.

 

 

Yatırımcılar için hazır kiracı

Çukurova Gayrimenkul, kiralama konusunda anlaşmalı olduğu Adason Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Danışmanlığı şirketi aracılığıyla, yatırımcılara kısa sürede uygun profilde kiracı buluyor. Böylelikle yatırım amaçlı konut alanlar kiracı bulmak için hiç uğraşmadan hızlı bir şekilde kazanç elde etmeye başlıyor.
 

 
 

 

78 farklı tipte daire

19 ve 20 katlı iki blokta toplam 261 konutun yer aldığı Çukurova Balkon’da, daireler 65 ila273 metrekare arasında değişiyor. Aynı büyüklükteki dairelerin bile iç mimarisi ve metrekare dağılımının değiştiği projede, tercihe göre kimi dairelerin salonu, kimi dairelerin ise mutfak ya da yatak odaları farklı büyüklüklerde planlandı. Bu doğrultuda projede 3 farklı tipte 1+1, 60 farklı tipte 2+1, 10 farklı tipte 3+1 ve 5 farklı tipte 4+1 daire yer alıyor. Ayrıca ebeveyn banyosu, giyinme odası, kiler, teras, bahçe kullanımı gibi alternatifler içinden seçim yapma şansı da bulunuyor.
 

 
 

Hayatın tam içinde…

Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Kartal metrosuna ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede konumlanan Çukurova Balkon, merkezi konumu sayesinde ulaşım kolaylığı sağlıyor. Deniz, adalar ve orman manzaralı daireleriyle dikkat çeken Çukurova Balkon, şehrin gürültüsü ve trafiğinden uzak, ormanın yanı başında ferah bir yaşamın kapılarını aralıyor.

 
 

 

Geniş yeşil alanlar ve iki katlı kapalı sosyal tesis

Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı mevcut. Projenin sosyal alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. Kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanılabiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı