Kültür

Çukur’un Yeni Fragmanında Yer Yerinden Oynayacak

Show TV ekranlarının efsane dizisi olarak nitelendirilen Çukur 27.son bölümde; Vartolu Saadettin, Nazım ve Emrah ikilisiyle birlikte işbirliği gerçekleştirerek başta İdris olmak üzere Koçovalıları karşısına alır ve onlara kıyasıya geçen mücadele başlattı. Bu doğrultuda tüm gücü ve hakimiyeti kendi elinde tutmak isteyen Vartolu Saadettin, başlattığı mücadeleyi giderek kızıştırarak İdris Koçovalı’nın mekanına sahip oldu.

Show TV ekranlarının en revaçta projesi Çukur 27.bölümü izleyicisini ağırladı. Çukur son bölümde; İdris Koçovalı’nın, Saadet’i başka bir adamla evlendirme kararının sonrasında Vartolu Saadettin çileden çıktı. Öte yandan Sena ise başına buyruk hareket etmesi sonucu büyük bir belaya bulaştı. İşte, Çukur 28.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

Show TV ekranlarının efsane dizisi olarak nitelendirilen Çukur 27.son bölümde; Vartolu Saadettin, Nazım ve Emrah ikilisiyle birlikte işbirliği gerçekleştirerek başta İdris olmak üzere Koçovalıları karşısına alır ve onlara kıyasıya geçen mücadele başlattı. Bu doğrultuda tüm gücü ve hakimiyeti kendi elinde tutmak isteyen Vartolu Saadettin, başlattığı mücadeleyi giderek kızıştırarak İdris Koçovalı’nın mekanına sahip oldu. İdris Koçovalı’nın haberi aldığı gibi soluğu mekanda alması üzerine, Vartolu Saadettin karşısına sözleşme belgesiyle çıktı. Fakat Vartolu Saadettin’in hamlesi ona pahalıya mal olur ve bu gelişmenin hemen arkasından İdris Koçovalı, Vartolu Saadettin’e gözdağı vermek adına Saadet kozunu devreye sokarak; ”Güzel bir haberim var size. Saadet kızımızı bu akşam istemeye gelecekler.

 
 

Damadımız helal süt emmiş, namuslu bir arkadaş. Haftaya da düğünümüz var!” şeklinde ifadelere yer verdi. Vartolu Saadettin, Saadet’i başka bir adamla evlendireceğini duymasıyla birlikte gözü dönmüş bir vaziyette raydan tamamen çıktı. Öfkeden kontrolünü tamamen kaybeden Vartolu Saadettin, Selim’le yüzleşerek Saadet’in hangi isimle evleneceğine dair hesap sormaya başladı. Selim ise Saadet’in Cemil’le evleneceği gerçeğini saklayarak, Vartolu Saadettin’i sakinleştirmeye koyuldu. Tüm bu gelişmelerin yanı sıra, karanlık geçmişi hakkında Yamaç’a hiçbir şekilde söz etmeyen ve her defasında saklayan Sena ise yine Yamaç’dan gizli bir şekilde başına buyruk hareket etmesi sonucunda büyük bir belaya karıştı. Yamaç ise kendisine başına gelen olaylardan söz etmeyen Sena’ya karşı tepkisini sert bir şekilde ortaya koydu. İşte, Çukur son bölümün akabinde Çukur 28.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

ÇUKUR 28.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Show TV ekranlarında her pazartesi akşamı başarı çıtasını yükselten dizisi Çukur 28.bölüm fragmanı yayınlandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı