Biyografi

Çılgın Sedat’tan Duygusal Veda

​Reyting rekoru kıran Survivor’da adaya veda eden Çılgın Sedat’ arkadaşlarıyla vedalaştığı esnada sadece Pınar ve Şahika’ya sarılması dikkatlerden kaçmadı.

21 mart elemesine performansı sebebiyle eleştiriler Şahika Ercümen ile birlikte performansları hayli yüksek olan Pınar Saka, Çılgın Sedat ve Furkan Kızılay çıktı. SMS oylama neticesinde herkes Şahika’yı beklerken tam bir sürpriz yaşandı ve erkeklerde en iyiler arasında olan Çılgın Sedat elendi.

Çılgın Sedat’ın elendikten sonraki vedası duygusal oldu. Agresifliğini bir kenara bırakan Sedat herkese hakkını helal ederek vedalaştı. 

Sedat “Dua ediyordum. Çok hissediyordum gideceğimi. Burada 44 yaşında çok şey öğrendim. Bir pirinç tanesinin anlamını öğrendim, yüze bakıp abi diyenlerin abi derken bile o saygısızlığı gördüm. Yavaş yavaş yaşlılar eksiliyor sanki. Allah burda kalanların hiçbirine sakatlık vermesin. Hakkımı helal etmeyecek bir şey yok. Hakkım helaldir herkese.

İKİ KİŞİYE SARILDI

Çılgın Sedat’ arkadaşlarınla vedalaşırken dikkatlerden kaçmayan detaylar vardı. 

Sadece Şahika ve Pınar’a sarıldı Sedat; Sabriye, Sema, İlhan, Adem, Serhat ve Furkan’ın ise sadece ellerini sıkarak vedalaştı. 

Geçtiğimiz günde ünlüler takımına veda eden bazı yarışmacılar kavgalı oldukları isimlerle vedalaşmadan gitmişlerdi.

İLHAN’IN HEDEF GÖSTERDİĞİ PRİM KAZANIYOR

Elemede ortaya çıkan bu tablo İlhan Mansız’ hedef tahtası yaptığı kişilerin prim kazandığını söyledi. Şahika oyunu kaybettiği için çok ağır bir şekilde herkesin önünde İlhah Mansız’ın bağırışlarına maruz kalmıştı. 

Bu olaydan kısa zaman sonra İlhan’ın rotasına giren Sabriye de çirkin bir üslupla Şahika’yı hedef almıştı. Üzerine gidilmesine rağmen Şahika Sakin üslubu ve doğruluğu ile seyirciden tam not aldı.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu