Kültür

Ceylanpınar Tarım MYO’da ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ Konulu Eğitim

Ceylanpınar Tarım MYO’da ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ Konulu Eğitim Düzenlendi Eğitimlerin seminer şeklinde verildiğini söyleyen Ceylanpınar Tarım Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Abdulkadir Tanrıkulu, ‘’Meslek yüksekokulumuzdaki bu eğitime katılan tüm öğrenciler ile idari ve akademik personelimiz eğitim sonrasında sertifika aldı

Ceylanpınar Tarım Meslek Yüksekokulu bünyesinde öğrenciler ve personele yönelik ‘’İş Sağlığı ve Güvenliği’’ konulu bir eğitim düzenlendi. Eğitimlerin seminer şeklinde verildiğini söyleyen Ceylanpınar Tarım Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Abdulkadir Tanrıkulu, ‘’Meslek yüksekokulumuzdaki bu eğitime katılan tüm öğrenciler ile idari ve akademik personelimiz eğitim sonrasında sertifika almış olup, normalde ücretli olan tüm bu eğitim ve sertifika hizmetleri ücretsiz olarak gerçekleştirildi.

 
 

 

Meslek Yüksekokulu olarak bu tür eğitim ve etkinliklerin devam etmesini sağlayacağız

Aldıkları eğitimin ve sertifikanın öğrencilerimize yaşamlarında faydalar getirmesini diliyorum. Meslek Yüksekokulu olarak bu tür eğitim ve etkinliklerin devam etmesini sağlayacağız’’ dedi.

harran eğitim

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı