Gap

Ceylanpınar Alaca Mahallesinde Kültür Evi Çalışmalarına Başlanıldı

Ceylanpınar ilçesine bağlı Alaca Mahallesinde Ceylanpınar Belediyesi’nin desteğiyle kültür evi çalışmalarına başlanıldı.

Ceylanpınar Belediyesi tarafından Alaca Mahallesi’nde yapımına başlanılan Alaca Kültür evinin temel dolgu çalışmaları sürdürülüyor. Kepçe yardımıyla kamyonlara yüklenen toprak, beton kolonlarla kaplı kültür evinin temeline dökülerek kepçe yardımıyla düzeltme çalışmaları yapıldı.
Alaca Mahallesinde çalışmaları yerinde inceleyen Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Bayol, ”Bugün kırsal Mahallelerimizden olan Alaca Mahallesindeyiz. Mahalle Muhtarımız ve Mahalle sakinlerimizle birlikte çalışmaları yerinde inceledik. Mahalle sakinlerimiz Belediye Başkanımız Menderes Atilla’dan kültür evi taleplerinde bulunmuşlardı.

Belediye Başkanımız Menderes Atilla’nın talimatları doğrultusunda projemizi getirerek belediyemizin iş makineleriyle temel kazım ve temel dolgu çalışmalarımızla birlikte kültür evimizin çalışmalarına başladık. Bugün itibariyle Ceylanpınar Belediyesi olarak 62 kültür evimizin temelini atmış bulunuyoruz. En kısa zamanda da Alaca Mahallemizin kültür evinin yapımını tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine açacağız. Mahalle halkımız ile birlikte Ceylanpınar Belediyesininde iş birliğiyle İMC usulüyle güzel bir kültür evi yaparak mahallemize kazandıracağız. Mahallemizin bazı eksikleri vardı muhtarımızla yaptığımız görüşmelerde inşallah en kısa zamanda tüm sorunlarını gidecereğiz.”dedi.

Alaca mahalle muhtarı Sinan Demir ise ”Belediye başkanımız Menderes Atilla’ya teşekkür ediyorum. Ceylanpınar Belediyesinin desteğiyle Mahallemize kültür evi yaptırmaktayız. Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Bayol’la yaptığımız görüşmelerde mahallemizin bütün sıkıntılarını giderecekler. Yol ve su ihtiyacımızı giderdiler inşallah hiç bir sıkıntımız kalmayacak. Belediye Başkanımız Menderes Atilla’ya güvenimiz sonsuz ve Mahallemize yapacağı çalışmalardan ötürü Mahalle Muhtarı olarak kendisine teşekkür ediyorum”dedi.

Alaca mahalle sakinlerinden Eyüp Saldemir ”Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Bayol’a ve Belediye Başkanımız Menderes Atilla’ya teşekkür ederim bizlere yardımcı olduğunuzdan dolayı müteşekkirim. Mahallemize Hoş geldiniz sefalar getirdiniz”dedi.

Editör Ramazan Cengiz
 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu